Instagram Fenomenlerinin Aylık Geliri Dudak Uçuklatan Seviyelere Ulaştı: Bu Rakamlara İnanamayacaksınız

Instagram fenomenlerinin aylık geliri

Instagram fenomenlerinin aylık geliri tahmin edilenden çok daha fazla. Özellikle takipçi sayısı yüksek olanlar gerçekten de çok ciddi miktarda kazanç sağlıyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Sosyal medya platformları üzerinden takipçi sayısını artıran kişiler fenomen olarak adlandırılıyor. Takipçi sayısı ne kadar çok artarsa o kadar fazla etkileşim imkanı ortaya çıkıyor. Özellikle son dönemlerde bu, devasa bir sektör haline geldi. Fenomenler üzerinden reklam sunan markalar onları iş ortağı olarak görüyor.

Bazı sosyal medya fenomenleri çevrimiçi alışverişler üzerinden yapılan reklamlar ile ilgili kazançlarını açıkladı. Belirli bir miktarda komisyon verilse bile yine de iyi miktarda kazanç elde edebiliyorlar. Ayda 25 bin dolar kazanmak mümkün.

Instagram fenomenlerinin aylık geliri giderek artıyor

Instagram gibi platformlarda fenomen olan kişiler genellikle satış ortaklığı sistemine geçiyor. Böylece her bir satış üzerinden kazanç sağladıkları gibi aynı şekilde reklam ücreti elde edebiliyor. Sektör ve takipçi sayısı burada önemli detaylar arasında. Mesela bir finans fenomeni olan Tori Dunlap 8 ay içinde 200 bin dolar kazandığını söyledi.

Instagram fenomenlerinin aylık geliri

Cilt bakımı üzerine paylaşımlar yapan Vi Lai satış ortaklığı üzerinden aylık olarak 5000 dolar kazanç sağladığını söyledi. Genel olarak bakıldığında bu tür reklamlar ile 50 dolar kazanan olduğu gibi aynı şekilde 25 bin dolar kazanç elde eden de var.

Sosyal medya fenomenliği önemli bir meslek olmak üzere

Satış ortaklığı ve reklam gelirleri gibi nedenlerden dolayı sosyal medya fenomenleri büyük talep görüyor. Kendi tanıtımını yapmak isteyen şirketler bu yolu tercih ediyor. Özellikle düzenli aylık gelir sağlayan markalar tercih ediliyor.

Sadece ınstagram değil aynı şekilde Twitter ve Facebook gibi platformlar üzerinden de gelir elde edilebiliyorlar. Ancak bu işin merkezi Instagram diyebiliriz. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl boyunca bu meslek önemli konumunu korumaya devam edecek. Peki siz Instagram fenomenlerinin aylık geliri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> İnternetten En Fazla Dolandırılan Ülkeler Bakın Hangileri Oldu: Sonuçlar Çok Şaşırtıcı

>> Instagram Şifre Konusunda Yeni Güvenlik Doğrulama Aracı Aldı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here