Amazon Prime İndirimleri Başladı: İşte İndirim Almanızın Yolları!

Amazon Prime indirimleri

Herkesin merakla beklediği Amazon Prime indirimleri hızlı bir şekilde başladı. Özellikle de Eylül ayında 7,90 TL gibi bedava bir fiyatla hizmet vermeye başlaması, tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağlamıştı. Hadi gelin bu indirimlerden nasıl yararlanabilirsiniz hep beraber bakalım.

Amazon Prime üyeliği bulunan herkes; 13-14 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenecek Prime Day günlerine katılabilecek. Böylece herkesin içinde olacağı özel bir indirim kampanyası oluşturulacak. Sayısız ürün için indirim ve kampanyalar düzenlenen şu günlerde, rekabet edebilmek için platformlar çok daha fazla avantaj sunmaya çalışıyor. Bu durum aynı zamanda uçuk seviyelerde indirim anlamına da geliyor.

Amazon Prime indirimleri nasıl alınır?

Öncelikle bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime üyeliğinizin olması şart. Aksi halde ne yazık ki hiçbir indirim fırsatı sizlere sunulmayacak. Mobil uygulamayı şu adresten indirebilirsiniz. Amazon Shopping mobil uygulamasını indirdikten hemen sonra Prime üyeliğinizi başlatın. Bu üyeliği başlatırsanız sizden her ay 7,90 TL ücret alınacak. Prime Video, Prime Gaming ve hızlı teslimat gibi birçok hizmeti de ücretsiz alabileceksiniz.

Amazon Prime indirimleri

Kayıt işlemleriniz bittikten hemen sonra satıcının Amazon olduğu ürünleri sisteme kaydedin ve ödeme bölümüne geçin. Bunu yaptıktan hemen sonra sepetinizi kontrol edin. Ödeme yaparken promosyon kodu istenilen kısıma: AMZNPR30 yazın. Bu sayede Amazon Prime indirimleri alabilir ve 120 TL alışveriş yapmanız karşılığında 30 TL indirim kazanırsınız. Amazon tarafından yapılan tüm bu indirim ve kampanyalar, özellikle Türkiye’de çok daha fazla yoğunlaşıyor. Bunun nedeni, Türkiye’deki üyeliklerin yeterli görülmemesi.

Amazon tarafından yapılan tüm bu indirimler, sadece belirli günlerde gerçekleşiyor. Mesela 13-14 Ekim 2020 tarihini kaçırırsanız bu tür avantajlardan yararlanmanız mümkün olmaz. Amazon Prime indirimleri, şu an için sadece Prime logolu ürünlerde geçerli. Kısa bir süre içerisinde diğer ürünlerde de benzer kampanyaların yapılması planlanıyor. Son olarak sipariş ettiğiniz ürünlerin ertesi gün kapınıza geldiğini de belirtelim. Peki sizce Amazon Prime gerçekten de indirilmeye değer mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Citrix Amazon Web Services Dijital İş Yeri Yetkinliği Statüsünü Kazandı

>> Amazon Prime Türkiye topraklarında! Hem de aylık 7.90 TL!