Xiaomi Mi Air 2 Pro videosu sızdırıldı: Ürünün tasarımı gözler önünde

Xiaomi Mi Air 2 Pro videosu sızdırıldı: Ürünün tasarımı gözler önünde

Google News Abone Ol

Xiaomi, Mi Air 2 Pro adlı yeni amiral gemisi tam kablosuz kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni ve oldukça büyük bir sızıntı, kullanıcıların ne bekleyecekleri konusunda daha iyi bir fikir edinmelerine yardımcı oluyor. 

Mi Air 2 Pro konusunda yapılan video sızıntısı ayrıntılı bir özellik listesine ve kulaklık için hazırlanan bir ilk deneyim tecrübesini içerisinde barındırıyor. Ortaya çıkan verilere baktığımızda Xiaomi’nin yeni kulaklığının çok güçlü bir özellik listesine sahip olduğunu ve kablosuz kulaklık pazarına iddialı bir giriş yapabileceğini gösteriyor.

Videoda, Mi Air 2 Pro’da top kulak içi tasarımının terk edildiği görülüyor. Kauçuk kulak uçları ve dokunma hassasiyetine sahip bir dış yüzey ile gelecek olan Mi Air2Pro, hareketlerle bazı fonksiyonları yerine getirebilecek. 

Mi Air 2 Pro ‘nun şarj çantasının hem üstü hem de altı düz olacak. Bu yeni tasarım kutuyu bir masanın veya düze bir alanın üzerine koyduğunuzda devrilmeden veya oynamadan kalmasını sağlayacak. USB-C bağlantı noktası kutunun yan tarafında bulunmakta. Ancak bu kutunun kablosuz şarj desteğine sahip olacağı da belirtiliyor. Eğer düşünüldüğü gibi kablosuz şarj özelliği olursa kablosuz kulaklığı bir ters şarj yapan bir telefonla dahi şarj edebileceksiniz. Mi Air 2Pro’yu Xiaomi’nin telefonlarıyla eşleştirmek de eski sürümlere göre daha hızlı olacak.

Mi Air 2 Pro ‘nun 30 Saate Yakın Pil Ömrü Olacak

Mi Air 2Pro’nun teknik özelliklerini Apple AirPods Pro ile karşılaştıran bir tablo yine video içerisnde ortaya çıkan sızıntılar arasında yer alıyor. Mi Air 2Pro’nun AirPods Pro’dan biraz daha ağır olduğu görülüyor. Ancak 0,9 gramlık farkın çok büyük olmadığı ve dikkat çekici olduğu unutulmamalı. 12 mm sürücü taşıyan Mi Air2Pro, aktif gürültü engelleme özelliği çalışırken 20 saatlik pil ömrü vaat ediyor. Bu özellik kapatıldığında çalışma süresi 28 saate çıkıyor. Verilen değerlere baktığımızda Xiaomi ‘nin çığır açacak bir ürün ile piyasayı alt üst edeceği söylenebilir. 

Xiaomi Mi Air 2 Pro ile ilgili en önemli bilinmeyen ise fiyatı olduğu söylenebilir. Öğrenmek için, Xiaomi’nin 13 Ekim’deki etkinliğine kadar sabırlı olmak gerekiyor. Gerçi bu tarihe 5 günden az kaldı ve çok yakında ürünle ilgili tüm detayları resmi kanallardan öğreneceğiz. 

Sızıntı videosuna bu bağlantıdan veya aşağıdaki kutudan ulaşabilirsiniz.

İlgili haberler

>> Amiral gemisi katili Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro tanıtıldı!

>> Xiaomi Münhasır Yetkili Servis Merkezi Genpa ortaklığıyla açıldı

Mi Air 2 Pro


CEVAP VER