Amiral Gemisi Katili En Güçlü Telefonlar: Bu Fiyata Başka Yok!

Haftalık Telefon Haberleri

Amiral gemisi katili en güçlü akıllı telefonlar listemizde sizler için, üst segment modellere kafa tutan güçlü akıllı telefonları listeleyeceğiz. İşte detaylar.

Türkiye’de genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefonlar tercih ediliyor. Her ne kadar Apple tarafında iPhone amiral gemisi serisi ilgi gören, çok  satan akıllı telefonlar arasında yer alsa da, Android tarafında en çok tercih edilen modellerin, giriş orta segment akıllı telefonlar olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz yıllarda orta segment akıllı telefon almak için, ortalama 2000-3000 TL’lik bir bütçe ayırmamız yeterli oluyordu. Fakat dolar kuru, salgın ve çip krizi gibi sebeplerden dolayı akıllı telefon fiyatları artmış durumda.

Bu konuyu özellikle ülkemiz bazında değerlendirecek olursak, uzun yıllar idare edebilecek uygun fiyatlı orta segment modellere olan ilgi arttı. Fakat geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan 2000 TL’lik fiyat etiketi karşımıza çıkmasa da, uzun yıllar kullanılacak bir akıllı telefona göre uygun fiyat olarak tabir edebileceğimiz amiral gemisi akıllı telefonlara kafa tutan güçlü modeller, piyasada oldukça tercih ediliyor. Amiral gemisi akıllı telefonlar, 13.000-14.000 TL’den başlarken, 8.000-9.000 civarına tercih edebileceğiniz güçlü modeller, üst segment cihazlara kafa tutar nitelikte. Bu yazımızda da sizler için o cihazlardan bahsedeceğiz. İşte amiral gemisi katili en güçlü akıllı telefonlar.

Amiral Gemisi Katili En Güçlü Telefonlar: Bu Fiyata Başka Yok!

Samsung Galaxy S20 FE

Galaxy S20 FE Türkiye fiyatı

Galaxy S20 serisine ait Fan Edition olarak adlandırılan, uygun fiyatlı amiral gemisi telefon olarak tabir edebileceğimiz Galaxy S20 FE, piyasada en çok tercih edilen, orta segmentine üst basamaklarına hitap eden modeller arasında yer alıyor. Fiyatı ise farklı sitelere bağlı olarak 8.500-9.000 TL seviyelerinde.

Samsung Galaxy A52s 5G 

Samsung Galaxy A52s 5G 

Samsung’un 5G destekli A52s modeli, yine tercih edilebilecek cihazları arasında yer alıyor. S20 FE modeline göre biraz daha uygun fiyatı ile karşımıza çıkan cihaz, 7000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Poco F2 Pro

Amiral Gemisi Katili

Yakın zamanda fiyatı 10.000 TL’ye kadar dayanan model, 8.500 TL‘lere kadar düşmüş durumda. Bu yüzden performans odaklı amiral gemisi katili telefon arıyorsanız, Poco F2 Pro modelini listenize eklemenizi öneririz.

Samsung Galaxy A53 5G 

Samsung Galaxy A53 5G 

Samsung’un üst segmente yaklaşan A serisinin 5G destekli modeli Galaxy A53 5G, yine listedeki tercih edilebilecek güçlü modeller arasında yer alıyor. Fiyatı ise 7.900 TL civarında.

Poco F3 

Amiral Gemisi Katili

Listedeki Poco F2 Pro modeline göre biraz daha yeni nesil olarak tabir edebileceğimiz cihaz, F2 Pro ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Söz konusu modeli de amiral gemisi katili modeller arasında listelerinize ekleyebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 FE Bekleyenlere Bir Kötü Bir De İyi Haber