Anadolu Teknoloji Günleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Google News Abone Ol

TP-LINK, Kaspersky Lab, WD ve Tunçmatik şirketlerinin işbirliği ile “Anadolu Teknoloji Günleri” etkinliğinin Ankara buluşması yapıldı. 21 Mayıs 2014 tarihinde Ankara’da yapılan toplantıya bilgi teknolojileri bayileri yoğun ilgi gösterdi.  

Bilgisayar sektörünün önde gelen firmalarının başlattığı “Anadolu Teknoloji Günleri” etkinliği, 21 Mayıs 2014 tarihinde Ankara’da yapılan toplantıyla devam etti. TP-LINK, Karspersky Lab, Western Digital ve Tunçmatik şirketlerinin işbirliği ile düzenlenen toplantıya Bilgi Teknolojileri (BT) bayilerinin temsilcileri katıldı. İzmir, Denizli ve KKTC’den sonra Ankara’daki BT bayileriyle buluşan firmalar 150’ye yakın katılımcıyla çözümlerini paylaştı ve bayilerin beklentilerini dinledi.

Ankara top_1

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, dört şirketin güç birliği ile gerçekleştirilen bu etkinliklere devam edeceklerini belirterek, “Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği hem katılımcılar hem de düzenleyiciler açısından çok verimli geçiyor. Katılımcı bayiler, BT projeleri için önemli dört temel konuda ilk ağızdan ve tek bir etkinlikle bilgi sahibi olabiliyor. Düzenleyici firmalar olarak bizler de güçlerimizi birleştirerek daha fazla ilde, daha çok sayıda bayiye ulaşabiliyoruz” diyor.

Anadolu Teknoloji Günleri, İstanbul dışındaki illerde proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefliyor. TP-LINK öncülüğünde başlatılan bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel bazı çözümler (kablosuz ağ, depolama, güvenlik ve güç kaynağı) tanıtılıyor. Toplantılarda ürün ve çözüm tanıtımlarının yanı sıra bayilerin değerlendirmeleri ve öneri/istekleri de ele alınıyor.

Anadolu Teknoloji Günleri, önümüzdeki günlerde Bursa, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek.

GittiGidiyor, 2014’ün İlk Çeyreğinde %26 Büyüdü

CEVAP VER