Android 11 Alacak Xiaomi Telefonlar Açıklandı: İşte O Liste

Android 11 Alacak Xiaomi Telefonlar Açıklandı: İşte O Liste

Android 11 alacak Xiaomi telefonlar
Google News Abone Ol

Yeni sızıntılarla birlikte Android 11 alacak Xiaomi telefonlar yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Listede yer alan bazı cihazlar kullanıcıları oldukça memnun etti. Hadi gelin o listeye birlikte bakalım.

Google’ın resmi işletim sistemi olarak bilinen Android, her geçen daha kapsamlı özellikler kazanıyor. Bu yeni özellikler, farklı bir android serisi ile birlikte geliyor. Bunlardan bir tanesi de Android 11 olacak. Neredeyse her akıllı telefona getirilmesi planlanan bu güncelleme, daha şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

Çin merkezli akıllı telefon şirketlerinden Xiaomi markasının akıllı telefonları da bu konuda merak yaratıyor. Hangi Xiaomi modellerinin güncelleme alıp hangilerinin almayacağı henüz net değildi. Ancak gelen bazı sızıntılar, bunlar içerisinden hangilerinin Android 11 güncellemeleri alacağını ortaya çıkardı.

Android 11 alacak Xiaomi telefonlar kesinleşti

Xiaomi akıllı telefonlardan bahsedince herkesin aklına ilk başta “Redmi Note” ailesi geliyor. Özellikle de Redmi Note 8, bu konuda en iyiler arasında gösteriliyordu. Şirketin Xiaomi cihaz denilince akla ilk gelen modellerinden Redmi Note 8 ailesi de güncelleme alacaklar arasında yer alıyor. Sizler için hemen aşağıya bir görsel bıraktık. Bu görsel üzerinden hangi modellerin kesin olarak güncelleme alacağını görebilirsiniz.

Android 11 alacak Xiaomi telefonlar

Android 11 alacağı kesinleşen modeller:

  • Mi 10 Ultra
  • Mi 10 Lite Zoom
  • Mi Note 10 / Pro / CC9 Pro
  • Redmi K30 Ultra
  • Redmi K30i 5G
  • Redmi K30 / Poco X2
  • Redmi K20 / Mi 9T
  • Redmi 10X Pro
  • Redmi 10X 5G

Android 11 alacak Xiaomi telefonlar içerisinde yer alan bu modeller için şu anda beta modu bile açıldı. Bu sayede bazı kullanıcılar onu deneyip şirkete ger bildirimde bulunabilecek.

Bazı modeller ise sadece şirket içinde teste alındı. Yukarıdaki görselden kolaylıkla hangi modellerin güncelleme alıp hangilerinin almayacağını görebilirsiniz. Android 11 alacak Xiaomi cihazlar içerisinde Redmi Note 8 ailesinin yer alması büyük bir sevinç yarattı. Türkiye’de de çok fazla kullanıcısı bulunuyor. Sizce Android 11 başka hangi modellere gelmeli? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı canavar POCO M3 tanıtıldı! Özellikler efsane!

>> GO SMS Pro kullananlar dikkat! Bu Android uygulaması tehlike saçıyor!


CEVAP VER