Apple CEO’su Tim Cook Türkiye Mesajı Paylaştı!

Apple yapay zeka

Apple CEO’su Tim Cook Türkiye mesajı paylaştı. Meydana gelen büyük depremler sonrasında Twitter hesabında bir mesaj paylaştı. Cook, Türk halkına destek verileceğini belirtirken, Google CEO’su Sundar Pichai’den de destek mesajı geldi.

Apple CEO’su Tim Cook Türkiye mesajı paylaştı. Geçtiğimiz gün Kahramanmaraş’ta gerçekleşen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki büyük depremlerin ardından yaraların sarılması için uğraş veriliyor. Arama kurtarma ekipleri ve güvenlik güçleri, ilk andan itibaren çalışmalarını sürdürüyor. Maalesef an itibarıyla binlerce kaybımız ve binlerce yaralımız var. Türkiye çapında çeşitli yardım kampanyaları da başlatılmış durumda. Bir yandan da yurt dışından yardımlar ve destek mesajları geliyor. Apple CEO’su Tim Cook ve Google CEO’su Sundar Pichai, destek mesajı gönderen önemli isimler arasında.

Apple CEO'su Tim Cook Türkiye Mesajı Paylaştı!
Apple CEO’su Tim Cook Türkiye Mesajı Paylaştı!

Tim Cook’dan Türkiye mesajı!

Apple CEO’su Tim Cook Türkiye mesajında taziyelerini iletti. Bu büyük depremlerde etkilenen Suriye halkını da unutmayan Cook, kurtarma çalışmaları için bağışta bulunulacağını da ekledi.

Google CEO’su Sundar Pichai de taziyelerini sunarken, Google’ın acil durum uyarı servislerinin de etkinleştirildiğini duyurdu. Ayrıca Google çalışanlarının da yardım için harekete geçeceğini belirtti.

Depremde zarar görenlere yardım için bağış yapabilirsiniz!

AFAD, depremden etkilenen milyonlarca kişi için yardım kampanyaları başlattı. İsterseniz siz de SMS mesaj göndererek para yardımında bulunabilirsiniz. Bunun için…

DEPREM yazarak 1866’ya mesaj göndermeniz yeterli. Her mesaj, 20 TL bağış anlamını taşıyor.

AFAD, aynı zamanda pek çok banka hesap bilgisini de paylaşıyor. Detaylar için aşağıdaki tweet’e göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Poco X5 Pro Duyuruldu! İşte Özellikleri