Aynı Anda 16 Haber Kanalını İzleyerek Deprem Haberlerini Takip Edebilirsiniz

Deprem haberlerini takip edebilmeniz için bir site hazırlandı. Bu websitesi üzerinden aynı anda 9 ya da 16 kanalı takip edebilirsiniz. İşte detaylar.

Deprem, şu an ülkemizin bir numaralı gündem maddesi. Kahramanmaraş’ta arka arkaya meydana gelen ve çevre illerde de ciddi zararlar veren depremler sonucunda, binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti, binlercesi de yaralandı. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken bir yandan da bölgedeki gazeteciler son gelişmeleri aktarmaya çalışıyor. Eğer deprem haberleri için birden fazla haber kanalını aynı anda takip etmek istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Aynı Anda 16 Haber Kanalını İzleyerek Deprem Haberlerini Takip Edebilirsiniz

Deprem haberlerini takip için websitesi

Deprem haberlerini takip için erişeceğiniz sayfa, kanal yayınlarını YouTube’dan alıyor. İsterseniz aynı anda 9, isterseniz de aynı anda 16 kanalı takip edebiliyorsunuz. İsterseniz farklı kanalları da linklerini eklemek koşuluyla izleyebiliyorsunuz. Bunun için sağ yan taraftaki “Ayarlar” başlığına (Üstteki görsel) gitmeniz gerekiyor.

Türk Hava Yolları, deprem bölgesinden yapılacak uçuşlarda fiyatı 100 TL olarak sabitledi

Twitter’dan bilgi paylaşan THY, deprem bölgesine yönelik insani yardım uçuşları gerçekleştirildiğini bildiriyor. Bu uçakların dönüş seferlerinde, vatandaşların kullanımları da mümkün.

Ayrıca THY, Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş çıkışlı direkt uçuşların 13 Şubat’a kadar 100 TL fiyatla sabitlendiğini belirtiyor.

Depremde zarar görenlere yardım için bağış yapabilirsiniz!

AFAD, depremden etkilenen milyonlarca kişi için yardım kampanyaları başlattı. İsterseniz siz de SMS mesaj göndererek para yardımında bulunabilirsiniz. Bunun için…

DEPREM yazarak 1866’ya mesaj göndermeniz yeterli. Her mesaj, 20 TL bağış anlamını taşıyor.

AFAD, aynı zamanda pek çok banka hesap bilgisini de paylaşıyor. Detaylar için aşağıdaki tweet’e göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Poco X5 Pro Duyuruldu! İşte Özellikleri