Apple iPhone 12 Pil Değişim Fiyatları Açıklandı

Apple iPhone 12 Pil Değişim Fiyatları Açıklandı

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro
Google News Abone Ol

Apple iPhone 12 pil değişim fiyatları herkes tarafından merakla bekleniyordu. Görünen o ki piller için yine zamlı fiyatlar ödenecek.

Henüz Türkiye’ye kendisi gelmeden donanımları ile alakalı haberler gelen iPhone 12, açıkçası can sıkmaya başladı. Yazılımsal ve donanımsal özelliklere bakımından son derece güçlü olan bu model, ne yazık ki fiyatı konusunda da gücünü gösteriyor. Henüz MacBook Pro ve MacBook Air tanıtımları yeni bitmişken bu defa iPhone 12 pil haberleri almaya başladık.

Türkiye’de Apple iPhone 12 cihazlarının fiyatları tam olarak açıklanmadı. Ancak ne gariptir ki şirketin bu yeni cihazlar için isteyeceği ücretleri belli oldu. Garanti kapsamı dışında pil yenilemek isterseniz belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekecek. Apple 599 TL düzeyine kadar pil değiştirme ücretini çıkardı.

Apple iPhone 12 pil değişim fiyatları

Apple tarafından yapılan yeni açıklama ile birlikte, iPhone 12 cihazları ve diğerlerinde pil değişiklikleri konusunda fiyat yükseltmesi yapılacağı söylendi. Buna göre iPhone SE modelinden itibaren iPhone 12 Pro Max cihazlarına kadar tamamının pil fiyatına zam geldi.

Gelen son bilgilere göre iPhone X ve iPhone 12 Pro Max modelleri arasında yer alan cihazlar 599 TL pil değişim ücreti isteyecek. Aynı zamanda diğer alt modellerin fiyatları da belli oldu. iPhone SE ile iPhone 8 plus modelleri arasında yer alanlarlar için 399 TL pil değişim ücreti verilecek.

Apple iPhone 12 pil değişim fiyatları

Apple iPhone 12 pil değişim fiyatları, yeni nesil tasarıma sahip olan iPhone’lar ile uyumlu olacak. Yani muhtemelen, Apple iPhone 12 Türkiye fiyatı belli oldu ancak şirket buna da zam yaptı.

Gelen son verilere göre dünyanın en pahalı iPhone 12 modeli Brezilya’da. Henüz Türkiye fiyatı açıklanmadığı için zirvede biz yokuz. Ancak sadece iPhone pil değişim ücreti bile 3 ayda 110 TL zam aldıysa, yukarılarda bir yerde olacağımız kesin.

Apple iPhone 12 pil değişim ücretleri, şimdilik bu şekilde güncellendi. Şirket tarafından indirim veya zam yapıldığında ilk olarak bizlerden öğrenebilirsiniz. Fiyatlarla ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> iOS 14.2 yepyeni özellikler ile geldi. İşte çok sevilecek o özellikler

>> realme 7 Pro Yorumları ve İnceleme: Uygun Fiyat ve Neredeyse Ödün Vermeyen Performans


CEVAP VER