Apple’dan NBA Tutkunlarına Özel Kulaklık: Powerbeats Pro NBA75 Ivory

Apple’dan NBA tutkunlarına yönelik yeni bir limitli üretim kulaklık modeli geldi: Powerbeats Pro: NBA75 Ivory. Tasarımıyla çok şık görünen ürün, haliyle standart versiyona kıyasla biraz daha pahalı.

Apple Powerbeats Pro NBA sürümü “NBA75 Ivory” görücüye çıktı. Beyaz temanın üzerine NBA logosu ve silikon kulaklık başlıklarındaki kırmızı ve mavi renkleriyle dikkat çeken ürün, beatsbydre websitesi, yani resmi websitesi üzerinde 249.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmaya hazırlanıyor. Bu arada, Powerbeats Pro kulaklığın standart sürüm fiyatının şu an indirimli 179.95 dolar olduğunu da belirtelim.

Powerbeats Pro NBA75 Ivory: Hareket halinde de rahatlıkla kullanabilmeniz için tamamen kablosuz kulaklık

Powerbeats Pro kulaklığın yalnızca tasarımı değil, barındırdığı teknik özellikleri de iddialı. Bazılarını sizlerle paylaşmamız gerekirse…

Yetkililer, bu ürünü hareket halindeyken dahi sağlam ve konforlu kullanım için tasarladıklarını belirtiyor ve özellikle bu konuya vurgu yapıyor. Biliyorsunuz çoğu kulaklık, sabit kullanıma kıyasla hareket halindeki kullanımda zayıf deneyimler sunabiliyor. Bu durumun Powerbeats tarafında yaşanmayacağı belirtiliyor.

Gerek yürüyüş yapıyor olun, gerek bisiklet sürüyor olun, gerekse de ağır sporlarla uğraşıyor olun. Ürün, terlemeye ve suya karşı dayanıklı bir yapıda geliyor.

Apple'dan NBA Basketbol Tutkunlarına Özel Kulaklık: Powerbeats Pro

Her kulaklıkta ses seviyesini değiştirmek, şarkı seçmek ve Siri sanal asistana bağlanmak için kontrol paneli yer alıyor. Kulaklıklar tek, yani mono olarak da kullanılabiliyor. Siz hangisini o an tercih ederseniz kullanabilirsiniz.

Dual beam-forming ve hem hareket hem de hareket algılayan sistem sayesinde, telefon görüşmeleri esnasında da arkaplandaki sesler bastırılarak görüşmelerin daha berrak detaylarla gerçekleşmesi sağlanıyor.

Apple H1 çipine sahip olan kulaklık, tek şarj ile 9 saate kadar müzik dinleme deneyimi sunuyor. Taşıma ve şarj kutusundaki pil detayı da eklendiğinde, toplamda 24 saatlik deneyim mümkün oluyor. Ayrıca, ürünü 5 dakikalık şarj ile 1.5 saate kadar müzik dinleme deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Powerbeats Pro, iOS odaklı, gelişmiş ses kalitesi sunabilen bir kulaklık, ama Android tarafında da uyumlu olduğu belirtiliyor.

Bir arkadaşınızın Powerbeats Pro kulaklığı, bir AirPods’u ya da Beats üretimi başka bir kulaklığı varsa, bu ürünlerle de kablosuz olarak müzik ve film deneyimi paylaşımı yapılabiliyor.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy F23 ve M33 Yakında Piyasaya Sürülecek: Uygun Fiyata 5G Telefon!