Samsung Galaxy F23 ve M33 Yakında Piyasaya Sürülecek: Uygun Fiyata 5G Telefon!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Samsung Galaxy F23 ve Galaxy M33 modelleri yakında tanıtılacak. İşte 5G destekli iki model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung genellikle yenilikçi tarafı ile biliniyor. Mesela henüz hiç kimse katlanabilir cihazlardan bahsetmezken firma bunu sağlam bir şekilde yapmanın yollarını arıyordu. Ayrıca akıllı telefonlarda kamera kurulumu ile ilgili önemli tasarım çalışmaları da yine ilk olarak Samsung tarafından yapıldı. Her ne kadar amiral gemisi modellere odaklansak bile aslında orta segment son derece cazip. Samsung’un yakında tanıtacağı iki model ise, orta seviye modeller olarak karşımıza çıkıyor. Bu modellerin 5G desteğinin olması da önemli bir avantaj.

Ayrıca tanıtılacak iki modelden, M serisine ait olan cihazın, ülkemizde satışa sunulacağına kesin gözüyle bakılıyor. İşte bazı sertifikasyon kurulularında ortaya çıkan, çoğu teknik özelliği belli olan iki yeni Samsung modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar

Samsung Galaxy F23 ve M33 Yakında Piyasaya Sürülecek: Uygun Fiyata 5G Telefon!

Galaxy M33

Samsung Galaxy F23 sızıntılarına baktığımızda, Samsung Hindistan resmî web sitesinde destek sayfasında söz konusu modelin görüntülendiğini görmekteyiz. Bu da, söz konusu modelin, Hindistan’a kesin olarak geleceğinin kanıtı.

Serinin ülkemizde de satışa sunulacak olan modeli Galaxy M33 ise, Samsung tarafından geliştirilen Exynos 1200 işlemcisi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 6 GB RAM ile gelecek olan modelin, orta segmentte tercih denilebilecek bir model olacağını söyleyebiliriz. Fakat bazı iddialar, yeni modelin 60 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile geleceği yönünde. Bu da önemli bir dezavantaj olacaktır.

Kamera tarafında ise 64 MP ana kamera olmak üzere dörtlü kameranın sunulması bekleniyor. Diğer kameralar ise 8 MP ve 2 MP çözünürlüğünde olacak. Serinin önceki modelinin ise, ülkemizde 3500-4000 TL arasında satışa sunulduğunu belirtelim. Orta segment bir modele göre, artık 4000 TL’lik bir ücretin uygun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat artan dolar kurundan dolayı, söz konusu modelin 5.000 TL civarında satışa sunulabileceği de öngörülüyor.

İlgili Haberler:

>> Redmi K50 Oyuncu Telefonu Özel Bir Soğutma Sistemine Sahip Olacak!

>> Xiaomi Black Shark 5 Modeli TENAA’da Görüldü: Oyun Canavarı!