Aruba, Instant On ile Wi-Fi 6’yı Küçük İşletmelere Ulaştırıyor

Instant On

Aruba, Instant On ile Wi-Fi 6 bağlantı hızını ve güvenliğini Küçük İşletmelere Ulaştırmak için kolları sıvadığını açıkladı.

.

Günümüzün rekabetçi ve dinamik iş yeri ortamında küçük şirketler online ya da fiziksel mağazalarda fark etmeksizin müşterilerine yüksek kalitede deneyim sunmaya çalışıyor. Bunu yapabilmek için müşterilerinin beklentilerini artıracak deneyimlere ve çalışanlarını çok daha verimli hale getirecek sağlam, güvenli bir ağ altyapısına ihtiyaçları var. 

İş operasyonlarınızı iyileştirmek ve etkileyici bir müşteri deneyimi sunmak için, hem kapasite hem de güvenlik özellikleriyle donatılan Wi-Fi teknolojisinin en son hali olan Wi-Fi 6 ile ilk adımı atabilirsiniz. Fakat büyük şirketlerin aksine küçük işletmeler, IT uzmanlığı ve gelişen teknolojilerin uygulanması için gerekli kadronun eksikliğini sık sık yaşıyorlar.  

Instant On

Küçük işletmelerin ihtiyaçları için tasarlanmış Aruba’nın yeni Wi-Fi 6 (802.11 ax) erişim noktasıyla (AP) beraber bu eksiklik artık ortadan kalkıyor. 

Wi-Fi CERTIFIED 6 Aruba Instant ON AP22’nin yeni erişim noktası, Wi-Fi’ın hızına hız katıyor, gecikme sürelerini azaltıyor ve Wi-Fi 6’in temelinde olan gelişmiş güvenlik kabiliyetlerini beraberinde getiriyor.

Böylece, şirketlerin Aruba’dan beklediği güvenilirlik ile hem uygulama hem de yönetimdeki kolaylık sağlanıyor. Yeni Instant On AP22 erişim noktaları,

KOBİ’ler için herhangi bir ek maliyet ya da karmaşıklık getirmeden, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimini.destekleyen güvenli ve akıllı bağlanabilirlik çözümlerini mümkün kılıyor.  

International Data Corporation (IDC), 2021 yılına dek 316 milyon Wi-Fi 6E cihazının global pazarda kendine yer bulacağını öngörüyor. Dolayısıyla Instant On ailesine gelen bu son ekleme, KOBİ’ler için kesinlikle iyi bir haber demek. Küçük işletme sahiplerine sadece günümüzün fırsatlarından.yararlanma değil, aynı zamanda geleceğe hazır olma şansı da veriliyor.

Ön Plana Çıkan Özellikler ve Kazanımlar

AP22 ile 802.11ac erişim noktalarının kapasitesinin dört katına erişmek mümkün. Böylece, ister uzaktan çalışılan ofisler, ister hibrit sınıflar ya da yeniden tasarlanan perakende ve turizm sektörü olsun fark etmez, kullanıcılara olağanüstü bir deneyim sunuluyor. Mevcut iş ortamına ayak uydurmak adına.iş yapış biçimlerini yeniden uyarlayan ya da değiştirmek zorunda kalan şirketler için ek kapasite ve güvenlik çözümleriyle yumuşak bir geçiş sağlanıyor. 

Aruba Instant On portföyünün geri kalanında olduğu gibi, AP22 hem iç hem de dış mekandaki erişim noktalarına kolaylıkla entegre olabiliyor. Yakın zamanda duyurulan 1930 switch’lerinde de aynı durum söz konusu.

Kurulumu ve yönetimi merkezi yönetilen bu erişim noktalarında Instant On’un mobil aplikasyonu veya bulut tabanlı web portalından kontrol sağlanıyor. Instant On’un hızlı ve kolay kurulumu, kahvenizi hazırlayıp, bir yudum almanızdan daha az bir sürede gerçekleşiyor.

Küçük İşletmeler İçin İdeal Çözümler 

Her tür büyüklükte ve şekildeki küçük işletmelerin ihtiyacını karşılayacak Aruba Instant On’un geniş bir ölçekteki çözümleri şu şekilde: 

Perakende Mağazaları/Kafeler

Perakendeciler için internete bağlanabilirlik ve güvenlik konuları, operasyonları için oldukça kritik. Araca sipariş teslimatı, ücret bordroları, envanter kontrolü ve ziyaretçi erişimi için sorunsuz işleyen Satış Noktası (PoS) sistemlerinin sağlanması, büyüyen işletmeler için bir zorunluluk. Aruba Instant On AP11 ve AP22 ile birlikte küçük işletme sahipleri, günümüzün yoğun iş ortamının getirdiği mobil, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve güvenlik ihtiyaçlarını desteklemek için tasarlanan düşük maliyetli, yönetimi kolay ve yüksek hızlı Wi-Fi çözümüne ulaşır.  

Turizm Sektörü

İster küçük bir pansiyon, isterse şehrin revaçtaki butik oteli olsun, hızlı, güvenli ve güvenilir bir ağ erişimini misafirlere ve çalışanlara sağlamak, olağanüstü bir deneyimin kilit noktasıdır. Aruba Instant On AP11D, AP12, AP22 ve AP17, hem dış hem de iç mekanda kesintisiz erişim ve misafirlerin odalarının içinden de bağlanabilecekleri bir Wi-Fi deneyimi için mükemmeldir. 

Profesyonel Ofisler

Yüksek performanslı laptoplar, veriyi yoğun çalışan iş uygulamaları ve hem ses hem de videoyu birlikte kullanan interaktif araçlar için hepsine yetecek kablosuz ağlar bir ihtiyaçtır. Aruba Instant On AP15 ve AP22 erişim noktaları ve Instant On 1930 24 veya 48 portlu switch’ler, profesyonel ofislerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Böylece hem misafirler internete bağlı kalabilir, hem de çalışanlar verimli olmaya devam edebilir.

Genişletilmiş Pazarlama Teknikleri 

Müşteri bağlılığını artırmak, gelirleri yükseltmek ve marka sadakatini güçlendirmek için hedefli pazarlama ve analitik gibi size özel sunulacak niteliklere mi ihtiyacınız var?

Aruba, Aruba Instant On’u güçlü bir pazarlama platformuna dönüştürmek için Aislelabs, Purple, SkyFii, Wavespot ve Zoox Smart Data gibi.önde gelen e-pazarlama şirketleriyle iş birliğine gitti. Her bir satıcı dakikalar içinde yapılandırılabilen ve hızlıca sonuç alınan benzersiz,.ücretsiz ve premium hizmet paketi sunuyor.

Uzaktan çalışma için VPN gibi diğer özelliklere mi ihtiyacınız var? İş ortağı çözümleri ve benzersiz katma değer sağlayan özellikler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. 

Kablolu ve kablosuz internet günümüz dünyasında kritik bir rol oynuyor. Büyük ya da küçük fark etmez hiçbir işletme, veri ihlali ya da müşteri sadakatine zarar verecek ve maliyetli aksaklıklarla boğuşmak istemez. Instant On’un geçen. yılki duyurusundan beri, küçük işletmelerin müşterilerine olağanüstü bir kablosuz internet deneyimi ve çalışanlarına dünya klasmanında bağlanabilirlik çözümleri sunmak, Aruba’nın bir misyonu haline geldi diyebiliriz. Instant On’la birlikte küçük işletmeler.günümüz dünyasının dinamik iş ortamında rekabet edebilecek ve kazanımlar elde edecek basit, güvenli ve akıllı bir altyapıya sahipler. 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here