Asus ROG Phone 5, dudak uçuklatan ön sipariş fiyatı ile karşımıza çıktı

Asus ROG Phone 5
Google News Abone Ol

Assus’un oyun telefonu serisinin yeni modeli ROG Phone 5 modeli ön siparişe açıldı. Fiyatlar ise dudak uçuklayan cinsten. İşte detaylar.

Akıllı telefonlar sektör içerisinde farklı biçimlerde adlandırılıyor. Mesela bazıları tasarımı ile ön plana çıkarken kimileri ise daha çok performansı sayesinde göz dolduruyor. iPhone akıllı telefonları daha çok güvenlik nedeniyle tercih ediliyor. Xiaomi ise uygun fiyatlı olmasından dolayı dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Tüm bunların yanı sıra Asus son dönemlerde daha çok oyuncu akıllı telefonu ile kendisinden bahsettiriyor. Yeni çıkan model bu alanda adeta devrim yaratabilecek nitelikte. Dışarıdan baktığınızda bile oyuncu telefonu olduğunu hemen anlamanız mümkün. Hem tasarımı hem de diğer bazı donanım özellikleri bunu çok rahat bir şekilde ortaya koyuyor.

Söz konusu model, Hindistan’da ön siparişe açılacak. Bu haberden sonra yeni modelin tüm RAM ve dahili depolama seçenekleri ortaya çıktı. Bununla beraber yeni oyun canavarının fiyatları da gözler önüne serildi.

Asus ROG Phone 5 ön sipariş fiyatları ile şaşırttı

Asus ROG Phone 5 tanıtıldı fakat hala satışa sürülmedi. Bu modelden ilk yararlanacak ülke ise Hindistan. Yeni modelin ön sipariş fiyatları ise şu şekilde:

8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip versiyon, 49.000 INR fiyatından satılmakta. Dolar bazında değerlendirdiğimizde ise 666 dolar gibi bir fiyat seviyesine sahip olduğunu  belirtelim. Eğer 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama seçeneğini almak isterseniz, 775 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşılaşacaksınız.

asus rog phone 5 ön sipariş

Serinin bir üst modeli ROG Phone 5 Pro modeline baktığımızda ise, 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama bizleri karşılıyor. Bu modelin de 935 dolara satıldığını belirtelim. En üst model, ROG Phone 5 Ultime’da ise 18 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bu model de 1.065 dolarlık bir etikete sahip olacak.

Genel olarak incelediğimizde söz konusu fiyatların yüksek olduğunu belirtelim. Fakat ilerleyen günlerde fiyatlar değişebilir. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Lenovo’nun oyuncu telefonu Legion 2 Pro 144 Hz ekranıyla gümbür gümbür geliyor!

>> Redmi oyun telefonu ile karşımıza çıktı: Bu telefon çok satar!


CEVAP VER