Bedava Oyun: Mighty Doom Çıktı! Hemen İndirip Oynayın!

Slayer’lar için beklenen an geldi! Doom evreninin yeni ve bir o kadar da sevimli yeni üyesi Mighty Doom, birkaç dakika önce Türkiye’de indirilmeye sunuldu. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz!

Mighty Doom, bugün itibarıyla mobil oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyun, normalde günün erken saatlerinden itibaren oynanabilir durumda olacaktı. Ama hem yoğun ilgi hem de çıkış sürecinde yaşanan bazı sıkıntılar sebebiyle bazı ülkelerde gecikmeler meydana geldi. An itibarıyla ise oyunu Android ve iOS platformlarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Mighty Doom’un Google Play Store sayfası için buraya, Apple AppStore sayfası için de buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer oyunu yükleme esnasında sorunla karşılaşırsanız, önce kablosuz bağlantınızı kapatıp açmayı ve sonrasında tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer işe yaramaz ise, bu kez akıllı telefon/tabletinizi yeniden başlatarak yüklemeyi deneyin.

Eğer oyunu açarken “network bağlantı hatası” alıyorsanız, bu sefer uygulama yönetimine gidin ve talep edilen izinleri vermeyi deneyin. Sonrasında sorunsuz çalışacaktır.

Bedava Oyun: Mighty Doom Çıktı! Hemen İndirip Oynayın!

Mighty Doom! Kısa sürede 1 milyondan fazla ön kayıt alan bir mobil oyundan söz ediyoruz

Bu eğlenceli mobil oyunda, Mini Slayer’ı, yani Doom Slayer’ın oyuncak versiyonunu kontrol ediyoruz. Yaratıklar, oyuncak fabrikasına baskın düzenleyerek Slayer’ın oyuncak evcil tavşanı Daisy’yi kaçırıyor. Biz de Slayer ile yola koyularak düşmanları ortadan kaldırmalı ve Daisy’yi kurtarmalıyız.

Yeni Doom oyunu Mighty Doom, ateş ederek ilerlemeli bir aksiyon oyunu

Mini Slayer’ın gücünü açığa çıkarın ve bu şirin ama bir o kadar da vahşi olan üstten görünüşlü aksiyon dolu nişancıda binlerce iblisi katledin. Oyuncular, dalga dalga gelen iblis ordularını reflekslerini kullanıp vurarak ve onlardan kaçarak alt ederken kullanması birbirinden eğlenceli efsanevi silahlardan, gelişmiş teçhizatlardan ve güçlü yeteneklerden yararlanabilecek.

Oyuncular savaşırken yenilirlerse iblis ordularını alt edip onları yok edebilmek için seviye atlayabilecek, silah ve teçhizatlarını geliştirebilecek ve yeni yetenek kombinasyonlarını bulup yeniden canlanarak savaşmaya devam edebilecek.

Doom Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir Doom evreni olan yeni “Doom Animasyon Evreni”ni deneyimleyin. Oyuncuları burada Cehennem’e ve iblis ordularına karşı verilecek şirin ama vahşet dolu, ebedi bir mücadele bekliyor.

İlgili Haberler

>> ChatGPT Kullanıcıları, Başka Kullanıcıların Sohbet Geçmişlerini Görebiliyor mu?