Bedava YouTube Music Premium İster misiniz? Acele Edin!

YouTube Music Android

YouTube Music, yeni bir beta test programı başlatıyor ve bu esnada, programa katılacaklara bir yıllık bedava YouTube Music Premium üyeliği sunuyor. Peki programa nasıl katılabiliriz, 1 yıllık ücretsiz kullanım hakkını nasıl elde edebiliriz? İşte detaylar.

1 yıllık bedava YouTube Music Premium aboneliği kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, YouTube sizi bekliyor. YouTube, Listening Room projesini hayata geçiriyor ve sürecin yönetiminde sizin de fikirlerinizi önemsiyor. Eğer katılmak isterseniz, buraya tıklayarak ilgili forma ulaşabilirsiniz.

Bedava YouTube Music Premium için soruları cevaplamalı ve takipçi yönünüzü öne çıkarmalısınız

Her şeyden önce, bu beta programına katılabilmek ve bedava YouTube Music Premium elde edebilmek için “Bir müzik sever” olmalısınız. Sonrasında…

1 yıl boyunca YouTube Music servisini ana müzik dinleme uygulamanız olarak kullanmalı, önceliğinizi ona vermelisiniz. Tabii bu süreçte isterseniz diğer streaming platformlarını da kullanabilirsiniz.

Firma, sizden belli aralıklarla raporlar isteyecek. Ayrıca sohbetler gerçekleştirmeniz ve Discord’taki anketlere katılımınız da istenecek. Kısacası sahadaki aktif bir eleman olarak sürekli fikir alışverişinde olmanız lazım.

Bedava YouTube Music Premium İster misiniz? Acele Edin!

Tabii ki her sözleşmede olduğu gibi burada da sizden bazı konularda “gizlilik” istenecek. Ekran görüntüsü, video, ses kaydı ve yazılı bilgi gibi unsurların dışarıda paylaşılması yasak. Eğer dışarıya bir sızıntı gerçekleştirirseniz, bunun bir de yaptırımı olacaktır.

Bu program dahilinde sadece bedava YouTube Premium aboneliği kazanmayacaksınız. Ayrıca…

Hazırlanan yeni özelliklere erkenden erişim hakkınız olacak ve tabii ki YouTube Music platformunun geleceğini etkilemek için şansınız olacak.

Peki “YouTube Music Listening Room” formunda ne gibi sorular var?

Yukarıdaki linke tıklayarak da görebileceğiniz gibi…

Bir streaming platformunda ne sıklıkla müzik dinlediğiniz, ana dinleme platformu olarak hangi servis sağlayıcısını tercih ettiğiniz, hangi servise abone olup para verdiğiniz ve hangi cihazlardan müzik dinlemeyi tercih ettiğiniz gibi sorular var.

Formda kendinizi kısaca tanımlamanız için hazırlanmış cümleler de var. Bu cümleler arasından size en uygun olanı, sizi en iyi tanımladığını düşündüğünüz seçeneği işaretlemelisiniz. Ayrıca en sevdiğiniz sanatçıları ve müzik tercihlerinizi de yazmanız isteniyor.

İlgili Haberler

>> Sony, PlayStation VR2 İçin Büyük Oynuyor! Oyuncular Çok Sevinecek!