Bilişim Zirvesi Yeniden Doğuyor!

Bilişim Zirvesi Yeniden Doğuyor!


“Geçtiğimiz yıl yeni isim, yeni logo ve iddialı bir yaklaşım ile yola çıkan Bilişim Zirvesi, bu yıl Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirmeye hazırlanıyor.”

İnterpromedya’nın bu yıl 14.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, 30 Eylül – 1 Ekim 2014 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim Zirvesi, 2013 yılında yeni bir isim, yeni bir logo, yeni katılımcılar, yeni konu ve konuşmacılarıyla çok yönlü bir değişimin habercisi oldu. Uluslararası kimliğini daha da genişleterek ICT Summit NOW (Yeni Eski Dünya) adını alan zirve, Avrupa, Asya ve Afrika’nın iş ve bilişim profesyonellerinin buluşma merkezi haline geldi.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi bu yıl, Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu’nda yapılacağı Zirve’de katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecekler. Aynı zamanda, Zirve’yi destekleyen firmaların salonlarında birbirinden bağımsız konularda gerçekleşecek seminer, eğitim ve toplantılar sayesinde katılımcılar alanlarında özelleşme imkanı bulacaklar.

A4 E-BULTEN

 “En İyilerden Özgür Konferanslar”

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14’ün bu yılki teması; “En İyilerden Özgür Konferanslar”. Bu yıl Zirve’de bilişimi kullanan bütün sektörler kucaklanarak, deneyimler karşısında genç yönetici görüşleri tartışılacak, yeni – eski farkları keskin çizgilerle ortaya koyulacak! Vizyoner görüşler ziyaretçilere farklı bir yaklaşımla sunulacak.

İki gün boyunca Bilişim Zirvesi’ni destekleyen firmalar, Anadolu Oditoryumu’nda sunumlarını yaparken; aynı zamanda firmalarına ayrılmış salonlarında, gerçekleştirecekleri eğitimler, seminerler ve işbirliği toplantıları ile tüm katılımcılara kendilerine tanıtma fırsatı bulacak.

Yarının En İyi Yöneticileri Bilişim Zirvesi’nde

Bilişim Zirvesi’nin bu yılki farklılıklarından birisi de “Yarının en iyi yöneticileri” arasında yer alacak vizyoner ve dahi gençler!  Son dönemde dünyada ve Türkiye’de yarattıkları teknolojik buluşlarla ön plana çıkan “genç yetişkinler” bu yıl Zirve’nin ana sahnesinde ve katılımcılar arasında daha çok yer alacak.

Hedef 5 Bin Katılımcı

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’14, ulusal ve uluslararası firmaların başta genç, yetişkin yöneticileri olmak üzere her düzeydeki yöneticiye hitap eden yepyeni bir bakış açısıyla bilişim ve teknoloji dünyasını dikey sektörler ile buluşturacak zirve iki gün boyunca 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak.

TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen Röportaj

CEVAP VER