Bilişim Zirvesi’19 Veri Konuşur teması ile 20-21 Kasım 2019’da

Bilişim Zirvesi'19, Veri Konuşur, Data Talks

Bilişim Zirvesi’19 duvarın ardındaki en büyük gerçeğin VERİ olduğunu göstermek üzere “DATA TALKS – VERi KONUŞUR” temasıyla 20-21 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Bilişim Zirvesi’19 duvarın ardındaki en büyük gerçeğin veri olduğunu göstermek üzere “Data Talks – Veri Konuşur” temasıyla; 20-21 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin teknoloji ve bilişim gündemini 2000 yılından bu yana belirleyen Bilişim Zirvesi; iki gün boyunca beş farklı salonda, 18 farklı başlıkta gerçekleştirilecek oturumlarla yeni nesil teknolojilerin ışığında çağımızın en önemli değerlerinden kabul edilen veri üzerinden; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koymayı hedefliyor.

Para değil, veri konuşur 

Dijital ekonominin neden olduğu veri patlaması iş dünyasını da kökten değiştiriyor.  Verilerle ticaret yapmanın yerini yavaş yavaş “verinin kendisi ticarettir” mantığı almaya başladı. Başarı için verinin bu denli önemli hale gelmesi de veriyi dijital çağın yeni para birimi haline getiriyor. Veri, günümüzde iş modellerinden teknolojiye ve kullanıcı beklentilerine kadar birçok alanda değişimi yaratacak potansiyele de sahip. Araştırmalar gösteriyor ki veriye sahip olan ve bu veriyi işleyebilen şirketler geleceğe damga vuracak. Bu konuda yeterli olmayan şirketler ise tarihin sayfalarında yerlerini alacaklar. 

Teknoloji Kaptanları Ödülleri sahipleriyle buluşacak 

Türkiye’nin bilişim ve teknoloji alanında en deneyimli yayınlarından BThaber Gazetesi’nin Bilişim Zirvesi’19 çatısı altında düzenlediği Teknoloji Kaptanları Ödülleri sahipleri ile buluşacak. Hem kamu hem de özel sektörden çok sayıda projenin katıldığı yarışmada “Yılın İnovasyon Projesi”, “Yılın Dijital Dönüşüm Projesi”, “Yılın Maliyet İyileştirme Projesi”, “Yılın Müşteri ile Etkileşim Projesi”, “Yılın Operasyonel Yetkinlik Projesi” ve “Yılın Teknoloji Kaptanı” ödülleri verilecek. Başvuruların 30 Eylül Pazartesi gününe kadar sürdüğü yarışma akademik dünyadan ve STK’lardan seçilmiş 15 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle ve halk oylamasıyla belirlenecek. Teknoloji Kaptanlarının kazananlarının ödülleri 20 Kasım Çarşamba günü, düzenlenecek ödül töreni ile sahiplerine takdim edilecek.

Konferans salonlarına katılımın biletli sağlandığı Bilişim Zirvesi’19’de yerinizi almak için;  www.bilisimzirvesi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Markanızın zirvede sponsorluk ile temsil edilmesini istiyorsanız [email protected]’den yetkililere ulaşabilirsiniz.

Bosch, batarya hücreleri konusunda CATL ile iş birliği yapacak