Türk şirketlerinden e-ihracat ’ta Rusya atağı

Türk şirketleri, e-ihracat, Rusya

E-ihracat ekosisteminden 300 özel davetlinin kişinin katılacağı “CDEK CIS eCommerce Summit” Türk şirketlerine yeni e-ihracat kapıları açacak. Etkinlikte, uzmanlardan panel ve sunumlar, B2B Eşleştirmeler, Sponsor konuşmaları, Workshoplar ve Speed networking buluşmaları da olacak.

Türkiye’yi uluslararası alanda bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuyla çalışan World E-Commerce Forum’un organize ettiği uluslararası konferanslardan biri olan “CDEK CIS eCommerce Summit” in basın toplantısı gerçekleştirildi.

World E-Commerce Forum’u düzenleyen WorldEF’in kurucusu Ömer Nart’ın ev sahipliğinde 23 Eylül’de gerçekleştirilen basın toplantısına CDEK Türkiye CEO’su Sertalp Demirağ, CDEK Türkiye Satış ve Operasyon Direktörü Çetin Balekoğlu ve T-Soft E-Ticaret Çözümleri CEO’su Ömer Arıkan katıldı.

300 sektör profesyoneli İstanbul’da ağırlanacak

Türkiye genelinde de bu pazarı değerlendirmek ve keşfetmek isteyen tüm E-İhracatçılar, e-ticaretçiler için World E-Commerce Forum ve CDEK İşbirliği çerçevesinde 3 Ekim 2019 Perşembe Günü, Hilton Garden Inn Istanbul Ümraniye’de gerçekleşecek. CDEK’in resmi destekçisi ve isim sponsoru olduğu konferansta özel davetiyeli olarak, Türkiye’den ve Dünya’dan 300 kadar sektör profesyoneli İstanbul’da ağırlanacak. CIS (eski Sovyet ülkeleri)  bölgesinden gelecek milyar dolarlık e-ticaret platformları ile Türk markalarını bir araya getireceğimiz 300 kişilik özel davetiyeye sahip, ücretsiz konferansımıza, gelen başvurulardan uygun görülen şirketler katılabilecekler.

CDEK CIS eCommerce Summit Programı:

Zirve, 3 Ekim 2019 Perşembe günü Ümraniye’de bulunan Hilton Garden Inn Istanbul Hotel’de gerçekleştirilecek.

Zirveye katılım özel davetiye ile sağlanacak.  Davetiye sahipleri kayıt yaptıranlar arasından değerlendirme yapılarak belirleniyor.

CDEK CIS eCommerce Summit program akışı için:

https://cdeksummit.com/

 

Bilişim Zirvesi’19 Veri Konuşur teması ile 20-21 Kasım 2019’da