Bim Aktüel Teknolojik Eksiklerinizi Tamamlayacak Ürünler!

Bim Aktüel Teknolojik Eksiklerinizi Tamamlayacak Ürünler!

BİM Aktüel kataloğunda oyuncu ürünlerinden çalışma masasına, mikrofon ve web kamerasına birçok ihtiyaç duyulacak ürün yer alıyor.
Google News Abone Ol

Bim Aktüel’de 13 Ocak Çarşamba günü için birçok teknolojik ihtiyaca yanıt verecek çeşitli ürünler yer almakta. Steelseries ürünleri başta olmak üzere birçok ihtiyaca cevap veren faydalı ürünleri içeren kataloktan önemli ürünlere göz atalım:

Salgın sürecinde evimizde geçirdiğimiz süre çok arttı. Bu durum, hem daha önce olmayan ihtiyaçların ortaya çıkmasına hem de kullandığımız araç ve gereçlerin daha çabuk eskimesine sebep oldu. 13 Ocak Çarşamba günü mağazalarda olacak ürünleri gösteren Bim Aktüel kataloğunda oyuncu ürünlerinden çalışma masasına, mikrofon ve web kamerasına birçok ihtiyaç duyulacak ürün yer alıyor. Bu ürünlerden bazılarına sırasıyla göz atalım.

Steelseries Arctis 1 Gaming Kulaklık 

Bilgisayar, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch oyuncuları için tasarlanmış ünlü Steelseries markasının Arctis 1 ürünü, kablolu bir kulaklık. 100db hassasiyetinde ve 32 Ohm empedansa sahip kulaklık 7.1 Sanal çerçevesel ses desteği bulunuyor. Discord onaylı mikrofonun ağzınıza uygun biçimde ayarlanabilen bir mikrofonu da var ve gürültü engellemeyi destekliyor. Eğer isterseniz bu mikrofonu çıkarabiliyorsunuz. 349 lira fiyatla satılacak kulaklığın internette etiketlenen fiyatı ise belirlenen fiyatın neredeyse iki katı.

Steelseries Rival 3 Gaming Mouse

Bim Aktüel’de sergilenen markanın RGB renk destekli Rival 3 mouse’u kablolu ve sadece 77g ağırlığında. Tuşları oldukça dayanıklı olduğu belirtilen mouse 60 milyon tıklama ömrü vadeden mekanik tuşlara sahip. Optik sensörü için Steelseries PixArt markasıyla ortaklığa gitmiş ve firmanın patentli teknolojilerini ihtiva ediyor. Farklı kullanım alışkanlıkları ve oyunlar arasındaki değişen tercihler için dahili hafızası olan mouse’a tuş tercihlerinizi, hassaslık ayarlarınızı kaydedebiliyorsunuz. Bu da kullandığınız bilgisayar değişse bile ayarlarınızın mouse içinde korunduğu anlamına geliyor. 219 lira fiyat biçilen farenin internet üzerinde bu fiyatın en az yüz lira üstüne satıldığını söylemeliyiz.

Proware Profesyonel Oyuncu Masası

Benzerlerini bin lira ve üstü fiyatlara gördüğümüzde şaşırmadığımız oyuncu masalarını sadece 399 lira olarak etiketlenmesi başlı başına konuşma sebebi. CE sertifikası olduğu belirtilen ürün için bu güvenilirlik adına oldukça değerli. Profil demirden yapılmış ayakların ürünün sağlamlığını gösterdiğini söylemek gerek. Normal çalışma masalarından farklı olarak ürünün kablo düzenleyici, bardak tutucu, kulaklık tutucu gibi alışkanlık yapıcı özellikleri de taşıdığını söylemeliyiz.

Starcom Grafik Çizim Tableti

Çizim tabletleri salgın öncesinde sadece grafik, animasyon işleriyle uğraşanların ilgi gösterdiği ürünlerdi. Salgınla birlikte eğitimin de mesafeli olarak yürütülmesi bu tür ürünler için yeni bir iş alanı yarattı. Öğretmenlerin çevrim içi derslerde eksikliğini hissettiği tahta kullanımını güzel bir şekilde kapatan bir çizim tabletinin de eksikliğini hisseden çok fazla kişinin bu ürünü almak için mağazaları ziyaret edeceğini tahmin etmek güç değil. Starcom’un bu ürünü de dahili bataryası ve kablosuz çalışma özelliği ile oldukça işlevsel bir araç olarak müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. Bu ürünün de bulabildiğimiz en ucuz muadilinden 50 lira kadar ucuz olduğunu belirtelim.

Bim Aktüel’de ayrıca, saydığımız bu dikkat çeken dört kalem ürünün yanında webcam, mikrofon, kablolu ve kablosuz alternatifli kulaklıklar, dizüstü bilgisayar için sırt çantası, kablosuz mouse, tablet standı, makro destekli rgb mouse, akıllı saat, nostaljik radyo gibi ihtiyaçları karşılayacak ürünlere de raflarında yer verdiğini belirtelim.

İlgili haberler

>> Pandemi Kısıtlamalarının Bitiş Tarihi Açıklandı: İşte O Tarih!

>> Realme 7 Türkiye Fiyatı Sürprizlere vesile oldu!

 


CEVAP VER