Bircom Yeni Ürünlerini Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda Tanıttı

Bircom Yeni Ürünlerini Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda Tanıttı

PAYLAŞ

Bircom, bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılarak sektöre yönelik çözümlerini tanıttı. Başta Sennheiser Communications markalı kulaklıklar olmak üzere, sunduğu ürünlerle çağrı merkezi sektörünün en önemli tedarikçileri arasında bulunan Bircom’un standı, etkinliğe katılan profesyonellerden büyük ilgi gördü.

Bircom’un etkinlikte tanıttığı ürünlerden kablolu ve kablosuz Sennheiser kulaklıklar çağrı merkezlerindeki yoğun kullanımlar için özel olarak geliştirildi. Kablolu modellerden SC 200, ses kalitesi ve gürültü filtreleme performansı ile Türkiye’nin önde gelen çağrı merkezleri tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. CC 500 serisinde yer alan ürünler ise ultra gürültü filtreleme özelliği ile öne çıkıyor.Henri Ciprut

Çağrı merkezlerinde Century devrimi

Etkinlikte, Sennheiser’ın çağrı merkezlerine yönelik en yeni ürün grubu olan Century serisinin lansmanı da yapıldı. Masaüstü telefonlar için ED, softphone uygulamaları için ise çağrı kontrol özelliğine sahip bulunan USB bağlantılı Century serisi, alüminyum alaşımlı tasarımı ile dayanıklılık ve hafifliği bir arada sunuyor. Geniş kapsülleri ile kullanıcının fizyonomisine tam uyum sağlayan Century ayrıca, ürettiği güçlü ses ile tam gün çalışan bir müşteri temsilcisinin performansını da artırıyor. Ultra gürültü filtreleme özelliğine de sahip olan Century, patentli ActiveGard teknolojisi ile tüm Sennheiser modellerinde olduğu gibi kullanıcının işitme sağlığını korumaya da yardımcı oluyor.

Bircom standını ziyaret eden katılımcılar, çağrı merkezleri tarafından günden güne daha çok tercih edilmeye başlanan DECT teknolojili kablosuz kulaklıklardan Sennheiser DW serisini de deneyimleme fırsatı buldular. Farklı sektörlerdeki şirketlerin yanı sıra çağrı merkezleri tarafından da kullanılan AudioCodes IP telefonlar ve XPEECH SIP DECT kablosuz telefon çözümleri de Bircom standında yer alan diğer ürünler oldu.


CEVAP VER