Bitcoin Borcu Yüzünden Tüm Ailesini Katletti: Kan Donduran Hikaye

VeBitcoin resmi açıklama
Google News Abone Ol

Antalya’da yaşayan bir adam Bitcoin borcu yüzünden tüm ailesini katletti. Akıllara durgunluk veren bu olay gerçekten de aile faciası olarak tanımlanabilir. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Mustafa Gider isimli bir kişi çok yüksek miktarda Bitcoin borcuna girdi. Onun bu kadar fazla borcunun olması psikolojisini altüst etti. Kripto paralar her ne kadar kat kat kazandırsa bile yine de bazen dibe çekebiliyor. İyi bir analiz yeteneği isteyen kripto para yatırımları bazen aile faciasına neden olabiliyor.

Dünyanın en büyük kripto parası olarak bilinen Bitcoin ise bu alanda yatırımcı çekmeye devam ediyor. Mustafa Gider isimli bu kişinin halası Nimet Güler yaşanan olayları anlattı. Yeğeni Mustafa Gider’in Bitcoin borcu nedeniyle ailesinden 3 kişiyi öldürdüğü ve sonrasında intihar ettiğini söyledi. Adam görünüşe göre Bitcoin üzerinden kayıp yaşayınca cinnet geçirdi.

Bitcoin borcu yüzünden ölüm saçtı

Halası nimet Güler konu ile ilgili açıklamalar yapmaya devam etti. Yeğeninin otelde fotoğrafçılık yaptığını ve Bitcoin nedeniyle yaklaşık olarak 250 bin TL kayıp yaşadığını söyledi. Onun mevcut parası olan 250 bin TL ile birlikte 65 bin TL parası daha gitti. Buraya kadar bile olay son derece dramatik diyebiliriz. Fakat bunun üzerine arabasını bile kaybetti.

Bitcoin borcu yüzünden

Tüm bunlara ek olarak arkadaşından 35 bin TL borç aldı ve onu da yine kripto paralarda kaybetti. Üstelik arkadaşına bu borcunu daha sonradan veremeyince çok büyük bunalıma girdi. Son olarak bardağı taşıran damla ailesinin üstüne gelmesi oldu. Bu adam ailesinden 3 kişiyi ve kendisini öldürerek üzücü bir hikaye yarattı.

Bilinçsiz kripto para yatırımcısı sürekli kaybediyor

Kripto para yatırımı yapacaksanız mutlaka belirli bir alt yapınızın olması gerekiyor. Sisteme olduğu gibi dalmak çok ciddi yanlışlara neden olabilir. Paranızın neredeyse büyük bir bölümünü kaybetme ihtimaliniz var. Fakat bilinçli bir yatırımcı olursanız Elbette kazanç sağlayabilirsiniz.

Peki Antalya’da yaşanan bu olay ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Milyar Dolarlık Kripto Para Davası: Nvidia Kazanan Taraf Oldu

>> Bitcoin 60 Bin Dolar Seviyesinin Üzerine Çıktı: Rekora Doymuyor


CEVAP VER