Bitcoin İçin Bu Seviyelere Çok Dikkat Edin: Yatırımcılar Kripto Para Piyasasına Geri Dönüyor

kurumsal yatırımcılar Bitcoin

Ünlü yatırımcılar Bitcoin için bu seviyelere dikkat çekiyor. Özellikle son dönemlerde bu seviyelere çok daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Kripto para dünyası her geçen gün daha ilginç gelişmelere sahne oluyor. Bazen yüzde 80 oranında ani düşüş ortaya çıkarken kimi zaman kademe kademe yüzde 30’luk yükselişler görmek mümkün. Burada asıl önemli olan hangi seviyelerden giriş yapılması gerektiği. Eğer doğru seviyelerden giriş yaparsanız kazanma ihtimaliniz daha yüksek.

Yakın tarihli bir Ecoinometrics raporunda konuyla ilgili önemli açıklamalara yer verildi. 26 temmuz tarihinde başlayan hacim artışı şu anda devam ediyor. Dip seviye olarak 28 bin dolar seçildi. Şimdi ise bu dip kısımdan 42 bin dolar aşılmaya çalışılıyor. Böylece eski en yüksek seviye olarak bilinen 60 bin dolar yeniden yakalanmak isteniyor.

Bitcoin için bu seviyelere işaret ediliyor

Dünyanın en büyük Kripto para birimleri içerisinde yer alan Bitcoin özellikle şu sıralar umut veriyor. Analistler tarafından ortaya atılan ilk senaryo 50 bin dolar seviyesinden aşağı doğru düşmesi. Böyle bir durumda Bitcoin kendisini toparlamak için 46 bin dolara kadar gerileyebilir. Böylece yeni bir en üst nokta kazanmak mümkün olacak.

Bitcoin için bu seviyelere

Bitcoin fiyat grafiğine bakıldığında 42 bin doların üzerinde yapılan kapanışların son derece önemli olduğu görülüyor. Bu kapanışlar sayesinde 80 bin dolar seviyeleri rahatlıkla gelebilir. Hacim yüzde 25 oranında artış gösterdiği için eski yatırımcıların geri geldiğini söyleyebiliriz. Bir ara sert düşüşe neden olan Bitcoin birçok yatırımcıyı küstürmüştü.

Gözler Bitcoin için kritik seviyeye çevrildi

Kripto para dünyasını domine eden dijital varlık Bitcoin olarak biliniyor. Son olarak 62 bin dolar seviyesi altcoinler için cansuyu olabilir. Öncelikle 42 bin dolar seviyesinin aşılması gerekiyor ve böyle bir hacimle bunun mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle son dönemlerde gelen haberler bu seviyelerin yakalanmasını sağlayabilir. Peki sizin Bitcoin için tahminleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Bomba Bir Açıklama Yaptı: Kimse Böyle Bir Açıklama Beklemiyordu

>> “Bitcoin Toparlanacak Mı” Sorusunun Cevabını Cyripto CEO’su Verdi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here