Bu Metaverse Coin 2 Günde Yüzde 2000 Arttı! Bu akımı yakalayabilene aşk olsun…

Günlük olarak piyasaya sürülen kripto para birimlerinin sayısıyla her geçen gün artıyor. Şimdi bir de Metaverse coinler var. Piyasa sürülen pek çok para olsada birkaç günde bin hatta iki bin katına kadar artış gösteren çok fazla coin yok. 

2021 yılı Metaverse coinlerin yılı oldu diyebiliriz. Çok popüler oldular ve birçok kişiyi üzerken birçok kişiye de para kazandırdılar diyebiliriz. Metaverse coinlerden biri olan Capibara kısa süre önce CoinMarketCap’te listelendi. 2.4 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle şimdiye kadar yüzde 2000 yükselen bu para son günlerin en dikkat çekici ürünü olarak göze çarpıyor.

Metaverse coin hızlı bir yükseliş yaşadı

Capibara World, 29 Aralık’ta piyasaya sürülen ve adını dünyanın en barışçıl hayvanından alan Solana tabanlı bir simge olarak karşımıza çıkıyor. CAPY ‘nin sloganı “Satın Al, Tut, Uyu” . Capybara ekibi, yol haritalarının bir parçası olarak, yol haritalarının ikinci ve üçüncü aşamalarında NFT’ler ve bir Capybara oyunu geliştirmek istiyor. Şu anda ekip, 50 milyon dolarlık bir piyasa değeri, merkezi bir kripto para borsası listesi, ürünler ve yeni bir pazarlama kampanyası içeren ilk aşamasında.

CAPY Metaverse coini son 24 saatte yüzde 2,718 arttı. Dün akşam 0,0003036 dolardan işlem gören kripto para şu anda 0,00855 dolardan el değiştiriyor. Ancak yeni piyasaya sürülen ve hızla yükselen paraların yüksek risk taşıdığını belirtmekte fayda var. Coinlerde ani bir düşüş görülebileceği göz ardı edilmemeli. Ayrıca projenin vizyonunu net bir şekilde tanımlayan bir teknik incelemenin olmaması da dikkat çekiyor. Bunun dışında 24 saatlik işlem hacminin 89.116 Dolar ile nispeten düşük olduğunu da vurgulamak gerekiyor.

Yukarıda yazmış olduğumuz içerikler yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. BT GünlüğüMetaverse
İlgili Haberler

>> Bitcoin Fiyat Tahmini Yenilendi: Bu Seviyeleri Görecek