Bu telefon 18 GB RAM ile geliyor: İşte detaylar

18 GB RAM Telefon
ZTE’nin yakın tarihte duyurduğu yeni modeli 18 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.
Son zamanlarda akıllı telefonlarda RAM bellek ve dahili depolama kapasitesinin bir hayli önemsendiğini söyleyebiliriz. Fakat genellikle akıllı telefonlarda 6 GB 8 GB RAM belleğin yeterli olduğu görülüyor. Bununla beraber dahili depolama alanında da 128 GB’lık yerin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Fakat ZTE en yakın tarihte duyurduğu Axon 30 Ultra Aerospace Edition modeli 18 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte hala oyun bilgisayarlarında dahi karşılaşmadığımız ram bellek ve dahili depolama kapasitesine sahip ZTE modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Bu telefon 18 GB RAM ile geliyor: İşte detaylar

18 GB RAM Telefon
Genellikle oyun bilgisayarlarında dahi 16GB RAM’in karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Axon 30 Ultra Aerospace Edition modelinde 18 GB RAM bellek bulunacak. Depolama alanı tarafında ise 1 TB’lık dahili belleğin olduğu da görülüyor. Depolama alanı, telefonun uzun süreli kullanımında işe yarayacaktır. Fakat 18 GB RAM’in bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki şu anki amiral gemisi modellerinde 18 GB’lık RAM fazlasıyla yetiyor.
Fakat ZTE’nin söz konusu modeli herkesin elinde olacak bir model değil. Yani sınırlı sayıda üretilecek bu cihaz diğer telefonlardan daha yüksek fiyata sahip olacak. Özel bir sürüm olarak üretilecek modelin haliyle özellikleri de rakiplerine kıyasla çok daha farklı olacaktır.
Dahili depolama alanının uzun kullanımda Bir hayli şey ercan’ı söylemişti fakat 18 GB’lık RAM en yüksek çözünürlüklü oyunlarda bile olmayabilir bununla beraber akıllı telefonun yazılımı ile birlikte eklenecek sanal RAM telefonu RAM belleğini daha da yükseltebilir
Cihazın 18 GB RAM ve 1 TB dahili depolama alanına sahip versiyonun fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat Axon 30 Ultra modelinin 16 GB RAM ve 1 TB dahili depolamayı sahip olduğunu biliyorduk. Söz konusu modeli ise 1050 dolarlık bir fiyata sahip muhtemelen Axon 30 Ultra Aerospace Edition modeli, daha yüksek bir fiyattan satışa sunulacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Takipte kalın.