TikTok Rekoru Hasan Can Kaya’dan Geldi: Beklenmeyen Rekor

Konuşanlar programı mecliste

TikTok rekoru Hasan Can Kaya’dan geldi ve böylece büyük şaşkınlık yaratmış oldu. Kendisi özellikle son 1 yıldır çok fazla takip ediliyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

Hasan Can Kaya Türkiye’de birçok kişinin tanıdığı fenomenler içerisinde yer alıyor. Kendisi şu sıralar Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda konuşanlar programını sunuyor. Oradan hemen önce YouTube platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde konuşanlar programını paylaşıyordu.

Türkiye’de genellikle YouTube gibi platformlar televizyondan hemen öncesi olarak görülüyor. Yani büyük platformlara gelmeden önce bağımsız içerikler üreten sitelerde ön plana çıkmak gerekiyor. Hasan Can Kaya bunu başardığı ve konuşanlar programı Exxen kanalına geldi. Şimdi de onun TikTok rekoru hakkında konuşuluyor

TikTok rekoru Hasan Can Kaya’dan çıktı

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları içerisinde yer alan TikTok genellikle büyük bir izleyici kitlesine sahip. Özellikle Çin ve ABD gibi ülkelerde fazlasıyla kullanılıyor. Hasan Can Kaya ilginç bir şekilde bu platformda devasa bir izlenme rakamına ulaştı. TikTok platformunda onun videolarının izlenme sayısı 1 milyar oldu.

TikTok rekoru Hasan Can

Sadece bu rakam bile dünyanın en ünlü komedyenlerinden bir tanesini geride bırakmasını sağladı. Hasan Can Kaya 1 erkek 1 kadın 2 çocuk dizisinde senarist olarak çalışıyordu. Leman Kültür Beşiktaş’ta stand-up gösterileri de yapan komedyen konuşanlar programı ile tanınıyor.

Z kuşağı büyük ilgi duyuyor

Hasan Can Kaya özellikler Z kuşağı tarafından büyük bir ilgi duyulan komedyenler arasında yer alıyor. Ellen DeGeneres‘in 988 milyon defa görülen TikTok sayfasını bile geçti. Böylece güçlü bir rekor kırmış oldu.

Genellikle ABD’li tanınmış komedyenleri geçmek kolay değil. Ayrıca TikTok platformunda 1 milyar izlenmeye ulaşmak gerçekten de çok zor. Peki siz TikTok ile ilgili Hasan Can Kaya tarafından kırılan bu rekor hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> TikTok İş Arayanlara Büyük Bir Fırsat Sunuyor: Yeni Özellik Geldi

>> YouTube vs TikTok Rekabeti İyice Kızışıyor: Araştırma Sonuçları Ortaya Çıktı