BudgetRight Farkıyla Verimlilik Kazanıyor

Müşterilerine rekabet üstünlüğü kazandırma vizyonuyla kurumsal çözümler geliştiren Anadolu Bilişim, şirketler için operasyonel verimlilik hedeflerini yakalamaya destek sağlayan ve içinde tüm finansal bütçe ve raporlama süreçlerini hazır bulunduran BudgetRight çözümüyle bütçelemede yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üretiyor.

1997 yılından beri Anadolu Bilişim tarafından bütçe uzmanlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen bir yerli yazılım olan BudgetRight,  geleceğin somut verilerle öngörülmesini sağlayarak verimliliği maksimum seviyeye çıkarıp fiili verilerle sapmaları güncellemelerle dikkate alan bütçe yönetim ve planlama sistemini şirketlere sunuyor.

BudgetRight kurulduğu andan itibaren kullanıma hazır bir program olarak, bütçe hazırlamak için sadece bir platform değil komple bir sistem sunuyor. BudgetRight’ın içerisinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu  tüm faaliyetlere ait bütçe şablonları ve hesaplama formülleri hazır geliyor. İlk uyarlama için teknik yazılım bilgisi gerektirmeyen uygulama sayesinde bütçe sistemini kurmakla değil senaryo modellerini oluşturmakla hız ve verimlilik kazanılabiliyor.

BudgetRight-logo-

Şirketlerin kârlılıklarında büyük önem taşıyan doğru kaynak kullanımı ve operasyonel verimlilik gibi hedeflere katkı sağlayan BudgetRight, geleceğin bugünden simülasyonunu gerçekçi biçimde yapan, sadece bir yıllık bütçe dönemlerini değil istenirse 3 aylık ya da 3 yıllık dönemlere uzanan planlamaları hayata geçirebilen bir çözüm olarak gücünü gösteriyor. Yöneticiler için tutarlı, etkin ve bütünleşik bir çözüm sunan sistem, hataları en aza indirgeyerek geleceğin somut şekilde öngörülebilmesine imkan tanıyor.

Hızlı uyarlanan ve entegre çalışan BudgetRight, uygun maliyetiyle ve lisanslama mantığıyla da avantaj sağlıyor. Entegre çözüm sayesinde örneğin satış bütçesinde yapılan bir değişiklik, üretim adetlerini, buna bağlı olarak satın alma miktarlarını ve maliyetleri anında etkiliyor. Ürün, masraf yeri gibi bütçe verilerinde yapılan güncellemeler de otomatik olarak yeni faaliyet bütçelerine işleniyor. Bütçe içerisinde tahsilat ve ödeme planlarının tanımlanması, dövizli işlemlere bağlı kur farklarının hesaplanması, kredi repo hesaplamalarının yapılması,  nakit denkleştirmenin program tarafından hesaplanması gibi özellikler ile sistem üzerinden gelir tablosu, bilanço nakit akış gibi mali tabloların istenilen formatta alınması sağlanabilmektedir.

Hazır sistem ile proje süresi ve maliyetinde ciddi bir avantaj vadeden BudgetRight, Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından tercih ediliyor. Uludağ İçecek, Demir Export, Milfold Obaçay, Nobel İlaç, Ditaş, Anadolu Efes, Çelik Motor, McDonald’s, Adel Kalemcilik gibi lider firmalar, BudgetRight ile bütçe süreçlerini yönetiyor.

OKI Sign İstanbul’da 5 Renkli Yazıcısını Tanıtıyor