Call of Duty: Modern Warfare 2’yi Şu An Bedava Oynayabilirsiniz!

PUBG mobil oyunu

Infinity Ward tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2, an itibarıyla ücretsiz olarak, yani bedava oynanabiliyor. Peki bu süreçe nasıl dahil olabilirsiniz?

Call of Duty: Modern Warfare 2, 15 Aralık ile 19 Aralık arasını kapsayan dönemde, ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunu uyumlu konsolda ya da PC platformunda bedava indirebilirsiniz.

Peki bu süreçte hangi oyun modları sunuluyor?

Öncelikle, bu ücretsiz deneyim sürecinin sadece multiplayer, yani çoklu oyuncu modlarını kapsadığını belirtelim. Yani senaryo modunu oynama şansınız maalesef yok.
Sunulan online modlar şöyle:

6v6 Team Deathmatch, Hardpoint, Domination ve Kill Confirmed.

Bu modları ister FPS isterseniz de 3. şahıs bakış açısında oynama şansınız var. Kendi adıma konuşmam gerekirse, Team Deathmatch modunun gayet keyifli olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun resmi Steam sayfasına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Zaten sayfaya giriş yaptığınızda, oyunu “ücretsiz olarak” oynayabileceğinizi de göreceksiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2'yi Şu An Bedava Oynayabilirsiniz!

Peki Modern Warfare 2’nin senaryo modunda ne tip detaylar var?

Oyunda, Task Force 141 ekibinin heyecanlı operasyonları anlatılıyor. Hikâye basıt aslında. Bir tarafta iyiler, bir tarafta da kötüler var. İyiler, kötülerin hazırladığı füzeleri bulmaya ve büyük yıkım gerçekleştirebilecek saldırıları önlemeye çalışıyor.

Oyunumuzda Captain Price, Soap ve Ghost gibi klasik karakterler bizimle. Tabii dikkat çekici farklı karakterler de var. Rusya’dan tutun da Hollanda’ya, Meksika’dan Amerika’ya kadar uzanan heyecanlı bir serüven var.

Call of Duty oyuncuları, her oyunda mutlaka gizlilik içerikli görevlere yer verildiğini bilir. Bu oyunda ise, gizli görevlere biraz daha fazla yer verilmiş diyebiliriz. Sonuçta özel ekiplerle hareket ediyoruz. Kimi zaman kurtarma, kimi zaman da yakalama görevlerinde bulunuyoruz. Haliyle bu tip görevlerin “gizli” olması daha makul.

Yine de, açıkçası oyunda aksiyon düzeyi yüksek ve özellikle gündüz saatlerinde geçen arazi çatışmalarının fazlasıyla olmasını isterdim. Özellikle de ilk Modern Warfare’da olduğu gibi.

Modern Warfare 2, an itibarıyla 2022 yılının en çok satılan oyunlarından bir tanesi. Öte yandan, şu an piyasadaki en pahalı FPS oyunlarından da biri. Eğer oyunun multiplayer tarafını merak ediyor ve henüz satın almadıysanız, bu ücretsiz deneyimleme sürecini iyi değerlendirmenizi öneriyoruz.

İlgili Haberler

>> Superman Veda Etti! Henry Cavill’in Yerine Kim Gelecek?