Superman Veda Etti! Henry Cavill’in Yerine Kim Gelecek?

Geçtiğimiz gün, Superman hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı. Son yıllarda karaktere beyazperdede hayat veren aktör Henry Cavill ile anlaşma sonlandırıldı. Yetkililer, süper kahramanın yeni serüveninde daha genç bir aktörle yol almayı düşünüyor.

Ünlü aktör Henry Cavill, geçtiğimiz ekim ayında bir açıklama yapmış ve Superman karakteriyle geri döneceğini bildirmişti. Hatta bu açıklamadan kısa süre sonra, kasım ayında da bilgi vermiş ve The Witcher Netflix serisinde de ayrıldığını ifade etmişti. Dolayısıyla tüm bu hamleler, “çok daha iyi bir performans için” diye yorumlanmıştı. Oysa maalesef öyle olmadı.

PCGamer sitesinde yer alan bilgilere göre yetkililer, karakterin yeni maceraları için yeni ve daha genç bir aktörle çalışmak istiyor. Çünkü seriye yeni bir sayfa açma isteğindeler. Yeni aktörün kim olacağı ise henüz beğil.

Superman Veda Etti! Henry Cavill'in Yerine Kim Gelecek?

Konu hakkında yeni bir açıklama paylaşan ünlü aktör, kısaca şunları söyledi:

“James Gunn ve Peter Safran ile bir toplantı gerçekleştirdim ve maalesef ki Superman olarak geri dönemiyorum. Her ne kadar geçtiğimiz ekim ayında “döneceğim” dediysem de şu anki gelişmeler ışığında bu mümkün değil. Bu kolay olmadı, ama sonuçta hayat bu. Alınan karara saygı duyuyorum.”

Ünlü yapımcı ve yönetmen James Gunn ise, bu değişikliğin sebebini, karakterin gençlik dönemlerine odaklanılacak yeni projeler olarak açıklıyor. Daha önce görmediğimiz detaylar bizi bekliyor ve bu detaylar için Cavill biraz yaşlı kalıyor.

Peki Superman’den sonra Henry Cavill için sırada ne var dersiniz?

PCGamer’da yer verilen bilgilerde, ünlü aktörün Warhammer 40K video oyun serisinden uyarlanacak bir yapımda görev alabileceği söyleniyor. Aktör, Amazon’da yayınlanması planlanan seride yepyeni bir başlangıç yapabilir.

The Hollywood Reporter’daki bilgilerde, aktörün Warhammer 40K’da yönetici yapımcı koltuğunda da oturabileceği bildiriliyor.

İlgili Haberler

>> Microsoft ve YTÜ Yıldız Teknopark’tan Start-up’lara Tam Destek