Call of Duty Modern Warfare 3 İnceleme Puanları

Call of Duty Modern Warfare 3 inceleme notları hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Sledgehammer tarafından geliştirilen ve MW3’e yeni bir bakış açısı katması beklenen yapım, özellikle kısa senaryo modu, birbirini tekrar eden bölüm tasarımları ve bir önceki oyuna kıyasla pek de yenilik barındırmaması gibi sebeplerden ötürü topa tutuluyor. Yine de, oyunun çıkar çıkmaz en çok satanlar listesinde bir numaraya yerleştiğini de söylemeliyiz.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty Modern Warfare 3 için incelemeler gelmeye başladı. 10 Kasım itibarıyla PC ve konsollar için çıkış yapan FPS türündeki yapım, an itibarıyla serinin en zayıf üyelerinden bir tanesi olarak gösteriliyor. Hayranlar, özellikle senaryo modunun özensiz ve çok kısa olmasından dolayı mutsuz. Gelen bilgiler ise, geliştirici ekibin bu yeni oyunu yetiştirmek için sadece 1,5 sene çalıştığı yönünde. Yani CoD gibi bir marka için bu sürenin biraz kısa olduğunu, dolayısıyla aceleci davranıldığını söyleyenler hiç az değil.

Call of Duty Modern Warfare 3 İnceleme

Call of Duty Modern Warfare 3 inceleme notları şöyle:

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare 3 için incelemeler gelmeye başladı. 10 Kasım itibarıyla PC ve konsollar için çıkış yapan FPS türündeki yapım, an itibarıyla serinin en zayıf üyelerinden bir tanesi olarak gösteriliyor. Hayranlar, özellikle senaryo modunun özensiz ve çok kısa olmasından dolayı mutsuz.

Gelen bilgiler ise, geliştirici ekibin bu yeni oyunu yetiştirmek için sadece 1,5 sene çalıştığı yönünde. Yani CoD gibi bir marka için bu sürenin biraz kısa olduğunu, dolayısıyla aceleci davranıldığını söyleyenler hiç az değil.

Call of Duty Modern Warfare 3 inceleme notları şöyle:

Windows Central – 90
Guardian – 80
MGG – 80
IGN Italia – 75
Gaming Trend – 75
Multiplayer. it – 75
Gamestar – 73
Daily Star – 70
Vandal – 68
Pure Box – 60
Game Rant – 60
NME – 60
Gamereactor UK – 50
GamingBolt – 50
Worth Playing – 40

Call of Duty Modern Warfare 3 incelemeleri sonucunda, platformlara göre puan ortalamaları an itibarıyla şöyle:

PC: 56
PS5: 56
Xbox: 63

Call of Duty: Modern Warfare 3 İnceleme (Senaryo Modu)

Bu kez senaryo modu görevlerinin biraz daha özgür oynanış üzerinden ilerlediğini, çoklu oyuncu modlarını hatırlattığını söyleyebilirim. Örneğin, bazen haritaya bir paraşütle iniyor ve inmeniz gereken yeri siz belirleyebiliyorsunuz. Hep aynı noktaya inmek zorunda değilsiniz ve bu sayede her seferinde farklı taktikler belirleyerek ilerleyebiliyorsunuz. Bu, tekrar tekrar oynanabilirlik için güzel bir detay. Öte yandan, haritalarda silah sandıkları ve çeşitli ekipmanlar bulabiliyorsunuz. Ama tıpkı bir multiplayer maçtaki gibi, daha fazla çeşit var. Ek olarak, ATV ve kamyonet gibi araçları da kullanabiliyor ve bu sayede uzak mesafeleri daha kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz.

Özellikle yakın mesafeli sıcak çatışmalardaki aksiyon çok başarılı. Vuruş hissi gayet iyi. Oynanıştaki hız da dikkatlerden kaçmıyor. Atlayıp zıplayarak, bir yerlere tırmanarak, kısacası sürekli hareket halinde olarak düşman avlayabiliyorsunuz. Bu biraz da aklıma Doom ve Quake gibi hızlı oynanış sunan serileri getirdi. Hızlı oynanış sunan oyunları sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Yazının devamı için tıklayın.

İlgili Haberler

>> Veeam Backup for Salesforce Güncellemelerini Duyurdu