Cardtek Group 2014’te de Yurtdışı Yatırımlarına Devam Edecek


Ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren Cardtek Group 2013 yılında, başta bankacılık, mobil ve kamu olmak üzere 7 büyük alanda uçtan uca hizmet sağlayan güçlü bir oyuncu konumuna geldi.

.

Grup şirketlerin amacı, çözümlerin uluslararası alanda daha fazla kullanılması ve Türkiye’nin ödeme teknolojileri alanında geliştirdiği yenilikleri Amerika, Avrupa ve diğer bölgelerde yaygınlaştırmak. Son dönemde Amerika, Almanya, İtalya, Polonya gibi ülkelerde birçok yenilikçi proje gerçekleştiren Cardtek Group, Google, MasterCard, Deutsche Telekom, FIS, Visa, SIA gibi dünyanın en büyük firmaları ile stratejik iş ortaklıkları yaptı. Bu projelerin iş ortakları ile birlikte daha da yaygınlaştırılması hedefleniyor. Farklı ülkelerde hizmet ağını genişleten şirket, 2014 yılında yurtdışındaki yatırımlarını daha da hızlandıracak.

Cardtek Group Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nil Sarıgöllü, „geçmiş beş yılı sayısal olarak yorumladığımızda genel büyüme oranımız yüzde 755 iken, yaptığımız stratejik çalışmalar çerçevesinde küresel büyümemize Amerika, CIS ve Ortadoğu, Avrupa, Asya, LATAM gibi bölgelerde devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.Ayse_Nil_Sarigollu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here