Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Çıktı, Hemen İzle!

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Çıktı, Hemen İzle!

Ve milyonlarca izleyici için beklenen an geldi! Cem Yılmaz’ın büyük ilgi uyandıran stand-up gösterisi Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Çıktı! Daha evvel de duyurulduğu üzere yapım, şu an Netflix üzerinden ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus, bir buçuk saat uzunluğunda ve haliyle komedi odaklı bir yapım. Komedi ustası bu gösterisinde “sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatileri ve kendi çocukluğuna odaklandığı hikâyelerden” bahsediyor.

Netflix Türkiye ve Cem Yılmaz, kısa süre önce bu gösteriyle ilgili bir tanıtım filmi hazırlamış ve beğeni toplamıştı. Tanıtım videosunda Yılmaz’ı The Witcher serisinden Gerald karakterine bürünmüş bir şekilde görmüştük, ama videoda yaklaşmakta olan filmi “Galata Canavarı”na da göndermede bulunmuştu. Videoyu izlemek isterseniz, buraya tıklayarak ilgili haberimize erişebilirsiniz.

Eğer Cem Yılmaz seviyorsanız ve bu gösteriyi izlemek istiyorsanız, “Evet, acele etmenizde fayda var” diyebiliriz. Zira bu gece yılbaşı gecesi ve bu gösteri de yılbaşı dönemine özel olarak Netflix kataloğuna eklendi. Yani kısa süre sonra kaldırılacak. O yüzden “Nasılsa izlerim, acelesi yok” diyorsanız, tekrar düşünün.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Çıktı, Hemen İzle!

Netflix’te film ve dizi nasıl izlenir? Netflix paralı mı?

Netflix, bir dijital içerik platformu. Bünyesinde pek çok dizi, film, çizgi film, program ve belgesel barındırıyor. Dolayısıyla bunlara erişmek ve izleyebilmek için üye olmalısınız. Üyelik de paralı.

Netflix Türkiye’nin resmi websitesine giderseniz, ülkemizde hangi paketlerin nasıl fiyatlarla sunulduğunu görebilir ve size uygun olan paketi seçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sonrasın, akıllı telefonunuzdan bilgisayarınıza, tabletinizden akıllı televizyonunuza kadar hemen her noktadan Netflix’e erişebilir ve hem güncel hem de klasik içerikleri izleyebilirsiniz.

Cem Yılmaz’ın bu güncel stand-up gösterisi de, hem de yılbaşında oldukça iyi bir fırsat ve kaçırmanızı istemeyiz doğrusu. Hadi, Netflix’e, Cem Yılmaz izlemeye.

> Huawei Gelirleri, ABD Yaptırımları Sonrası Düştü. İşte Huawei’nin ABD’de Yasaklanma Süreci