3 Tane Tomb Raider Oyunu Bedava Oldu! Hemen İndirin!

Epic Games Store’da bedava oyun yağmuru sağanak halinde devam ediyor! Platformda şu an 3 tane Tomb Raider oyunu PC ‘de ücretsiz olarak indirilebiliyor. Evet, orijinal oyunlardan söz ediyoruz ve süre hızla tükeniyor. Acele etmenizde fayda var!

Tomb Raider hayranlarına Epic Games Store’dan harika bir sürpriz! Tomb Raider serisinden üç oyun, şu an platform üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bu oyunlar:

– Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration)
– Shadow of the Tomb Raider (Definitive Edition)
– Tomb Raider.

Bu üç oyunu da 6 Ocak’a kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirip kütüphanenzie ekleyebilirsiniz. Oyunlar hakkında biraz detay vermemiz gerekirse…

Rise of the Tomb Raider PC

Oyun, Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve 10 Kasım 2015 itibarıyla oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Yapım, 2013 yılında çıkan Tomb Raider’ın devamı niteliğinde ve şimdiye kadar yaklaşık 12 milyon adetlik satış başarısı elde etti. TPS bakış açısında, aksiyon macera türündeki oyunda, Lara Croft’u kontrol ederek efsanevi Kitezh Şehri’ni keşfetmek için yola koyuluyoruz.

Shadow of the Tomb Raider PC

Eidos-Montréal tarafından geliştirilen yapım, 14 Eylül 2018 itibarıyla satışa sunulmuştu. Oyunda Lara Croft’u kontrol ediyor ve yine pek çok heyecanlı maceraya atılıyoruz. Tabii önceki oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da hem silahlı mücadeleler hem de keşif unsuru çok önemli.

Tomb Raider (2013) PC

Tomb Raider, serinin ilk oyunu değil, ama klasik markayı yeni nesle taşıyan, seriyi bir nevi yeniden başlatma görevini üstlenen oyun. Crystal Dynamics tarafından geliştirilen yapım, 5 Mart 2013’te satışa sunulmuştu. Önceki oyunlara kıyasla daha genç, tecrübesiz, ama gelişime ve maceralara açık bir Lara Croft’u kontrol edebiliyoruz. Bu oyunun “yılın oyunu” ödülü aldığını da belirtelim.

3 Tane Tomb Raider Oyunu Bedava Oldu! Hemen İndirin!

Yeni bir Tomb Raider oyunu da yolda!

Crystal Dynamics, şu sıralar yeni bir Tomb Raider oyunu üzerinde çalışıyor olabilir. En azından gelen detaylar bu yönde.

GamesRadar sitesindeki bilgiler, Crystal Dynamics’ın yeni oyun için iş ilanı verdiğini gösteriyor. Dikkat çekici detay ise, bu yeni oyunun da TR serisindeki sinematik yapıyı devam ettirecek niteliklere sahip olacağı.

Bu yeni oyunun, yakın dönemde satışa sunulan yeni nesil Tomb Raider üçlemesi ile klasik TR oyunlarını birleştirici bir etkiye sahip olacağı da bildiriliyor.

> Huawei Gelirleri, ABD Yaptırımları Sonrası Düştü. İşte Huawei’nin ABD’de Yasaklanma Süreci