Clonera en inovatif BT platformu seçildi

Clonera en inovatif BT platformu seçildi

PAYLAŞ
Clonera, en inovatif BT platformu, ilk 500 bilişim şirketi,

Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması ’nda yılın En inovatif BT Platformu seçildi. 

Bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği Bilişim 500 araştırmasında; En inovatif BT Platformu ödülü, Clonera’ya verildi. Şirketler için geniş kapsamlı platform ve yönetilen hizmet çözümleri sağlayan Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen araştırmadan aldığı ödül ile sektördeki başarısını taçlandırmış oldu.

Bilişim 500 araştırmasında yılın En İnovatif BT Platformu ödülüne layık görülmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Clonera Genel Müdürü Evren Ballı; “Bilişim sektörünün temel ihtiyaçlarına yönelik sahip olduğumuz yenilikçi vizyon doğrultusunda hareket ederek gerçekleştirdiğimiz aksiyonların neticesinde elde ettiğimiz başarıları; bu ödülle taçlandırmış olduk.” değerlendirmesinde bulundu.

Özellikle çok uluslu şirketlerin domine ettiği bir pazarda söz sahibi olabilmek için; kurumların BT ihtiyaçlarına yönelik alışılageldik sistem entegratörü anlayışını değiştirerek pazara katma değeri yüksek çözümler sunduklarını belirten Evren Ballı; “Sahip olduğumuz bu vizyon ışığında, alanında yetkin ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yaklaşık 4000’den fazla sanal sunucunun IT operasyonlarına hizmet verdiğimiz bugünlerde, elde ettiğimiz başarıların sektörel ödüller ile buluşması; kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sağladığımızın teyididir.” açıklamasında bulundu. Geliştirdikleri çözümleri önümüzdeki dönemde yurtdışına da ihraç edeceklerini belirten Ballı; “Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımıza sunduğumuz ‘Get More With Less’ mottosunun bu ödülle tasdiklendiğini görmek bizleri oldukça mutlu ediyor.” ifadelerinde bulundu.

Tatil döneminde verimli çalışmak için işletmelere tavsiyeler


CEVAP VER