CMC’nin Yeni Genel Müdür Yardımcısı Hakan Saran oldu


Çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, sektörün deneyimli isimleriyle ekibini güçlendirerek hızlı büyümesini sürdürüyor. Çağrı merkezi sektöründe 15 yıllık deneyimi bulunan, sektörün tanınmış isimlerinden Hakan Saran, Inbound Projelerden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı olarak CMC ekibine katıldı.

Altı ayrı lokasyonda, toplamda 4500 çalışanıyla, 80’in üzerinde iş ortağına çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan CMC, sektörün deneyimli isimleriyle ekibini güçlendirmeye ve hızla büyümeye devam ediyor. CMC’nin Inbound Projelerden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı, sektörün deneyimli isimlerinden Hakan Saran oldu.

Hakan Saran cmc

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Hakan Saran, daha önce sırasıyla Benkar, AVEA ve AssisTT A.Ş.’de çeşitli kademelerde görev aldı. 15 yıldır çağrı merkezi sektörünün farklı alanlarında aktif olarak çalışmış olan Saran, CMC ailesine katıldı. 2013 yılında yüzde 30’luk bir büyüme göstererek sektörün de üzerinde büyüme sergileyen CMC, her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen ekibiyle önemli projelere imza atmayı sürdürüyor.

LG Electronics’in Başarısı Finansal Sonuçlarına Yansıdı