Cyberpunk 2077 Yeni Fragman İle Geldi (Video)

Cyberpunk 2077 Yeni Fragman İle Geldi (Video)

Cyberpunk 2077 konsol
Google News Abone Ol

Bugüne kadar en çok merak edilen oyun olarak görülebilecek Cyberpunk 2077, yeni fragman ile kullanıcılarını selamladı. Hadi gelin tüm detaylara birlikte göz atalım.

Cyberpunk 2077 oyunu bugüne kadar görülmemiş bir hayranlık uyandırdı. Özellikle gelecek döneme yönelik gerçekçi senaryolar oluşturması, işi daha farklı bir boyuta taşıdı. Mesela bununla alakalı yeni bir kültürün doğmasına bile neden oldu. CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen oyun, çok kısa bir süre içerisinde kullanıma açılacak.

Bugüne kadar oyun ile alakalı defalarca YouTube paylaşımları yapıldı. Ayrıca ilginç fragmanlar yayınlandı ve bunlar çok izlendi. Elbette fragmanların bu kadar fazla izlenmesinin önemli nedeni ise oyunun senaryosuydu. Oyunu üreten şirket yeni bir fragman yayınladı. Bu fragman resmi olarak adlandırılıyor.

Cyberpunk 2077 yeni fragman büyük beğeni topladı

Söz konusu bu oyun olunca beğeni toplaması pek zor olmuyor. Night City olarak adlandırılan mekanı tasarlayanlar ise fragmanda buradaki ihtişamı çok rahat bir şekilde gözler önüne seriyor. Ayrıca videoda da göreceğiniz üzere bazı ilginç detaylar yeni olarak görünüyor.

Cyberpunk 2077 yeni fragman

Hem senaryo hem de oyun grafikleri açısından değerlendirildiğinde bu oyun muhtemelen çıkar çıkmaz aşırı yoğun bir talep alacak. Gelecekteki 2077 yıllarını anlatan oyunda her karakterin hem kötü hem de iyi yönleri bulunuyor. Böylece oyundaki gerçeklik oranı biraz daha artmış oluyor. Bu oyun tam 7 yıl boyunca büyük zorluklarla tasarlandı ve büyük beğeni hak ediyor diyebiliriz.

Cyberpunk 2077 yeni fragman bu emeği çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Grafiklerden ve çeşitli senaryo detaylarından görebileceğiniz üzere oyunda herşey düşünüldü. Geri sayım daha şimdiden başladı ve oyunu oynayanların yorumları biraz daha heyecan yarattı.

Şirket bazı kişilere oyunu oynamaları için deneyimleme imkanı sundu. Onlar tarafından yapılan yorumlara bakılırsa, fragmanlar üzerinden izlediğinizin neredeyse aynısı. Yani arada herhangi bir fark bulunmuyor.

Cyberpunk 2077 yeni fragman hemen aşağıda yer alıyor. Şirket fragmanı henüz yeni yayınladı. Videoyu izledikten sonra yorumlar bölümünden düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Haberler:

>> Polonyalılar şokta! Disco Elysium Türkçe dil seçeneğine çok yakında kavuşabilir!

>> Cyberpunk 2077 Game Pass sistemine gelecek mi?


CEVAP VER