DE-CIX ile Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti için önemli açıklama!

Microsoft

DE-CIX ile Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti için önemli açıklamalarda bulundu. İki dev ismin açıklamalarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

DE-CIX, Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti konusunda Microsoft ile yaptığı global işbirliği ile ilgili yeni bir bilgi dokümanı yayınladı. Bu bilgi dokümanı, Azure Eşleştirme Hizmeti’nin Microsoft ağlarına yüksek erişilebilirlik avantajı, düşük gecikme süresi ve bant genişliği konusunda detaylı içerikler sunuyor.

Microsoft Çift Ekranlı Telefonlar Büyük Dikkat Çekecek

Azure Eşleştirme Hizmeti, müşterilerin en kısa yolu kullanarak, kamuya açık internet üzerinden Microsoft SaaS hizmetlerine  erişimini mümkün kılıyor. Ayrıca, ağ gecikme uzaktan ölçümü, rota izleme ve hırsızlık, sızıntı ve diğer Sınır Geçit Protokolü yanlış konfigürasyonlara karşı uyarı gibi ek faydalar da sağlıyor. DE-CIX’in büyük ölçekli işletmeler ve İnternet Servis Sağlayıcılar için kurumsal bağlantı hizmeti sunan global altyapı ekosistemi sayesinde ise Microsoft SaaS hizmetleri konusundaki kullanıcı deneyimi maksimum seviyeye taşınıyor.

COVID-19 krizi sürecinde neler yapıldı?

DE-CIX Teknoloji Bölüm Başkanı  Dr Thomas King; “COVID-19 krizi, kurumların güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışan A sınıf işbirliği araçlarına ne derece bağlı olduğunu gözler önüne serdi. DE-CIX olarak, Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti ile Microsoft Office 365 ve Microsoft Dynamics 365 gibi Microsoft SaaS Hizmetleri’nin.kullanıcılarını desteklemekten. gurur duyuyoruz. Müşteriler, düşük gecikme süresi ve yüksek bant genişliği gibi faydalardan yararlanabildikleri gibi, Microsoft işbirliği ile hem kurumlara hem son kullanıcıya mükemmel ağ bağlantısı sunan bir hizmete de kavuşuyor.” dedi. 

Eşleştirme Hizmet

Microsoft. Ana Program Yöneticisi Yves Pitsch ise; “Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti, gecikme sürelerini en aza indirirken kurumların Microsoft hizmetlerine bağlanma performanslarını ise maksimum seviyeye taşıyor. DE-CIX, operatör ve veri merkezi bağımsız bir bağlantı ekosistemi sunan ve bize, bant genişliği garantisiyle yüksek performanslı bir bağlantı platformu, güvenli yönlendirme, düşük gecikme süresi ve yedekleme açısından yüksek standartlar gibi ihtiyacımız olan avantajları sağlayan dünyanın lider Internet Değişim Noktaları’ndan biri.” dedi.