DE-CIX ile Microsoft el sıkıştı

DE-CIX

DE-CIX ile Microsoft bugün el sıkıştığını duyurdu.DE-CIX, Microsoft Hizmetleri’nin yeni kurumsal bağlantılarındaki ilk global iş ortağı oldu.

DE-CIX, yeni Microsoft Azure Eşleştirme Hizmeti için Microsoft ile olan global işbirliğini duyurdu. 

Azure Eşleştirme Hizmeti, Microsoft hizmetlerine güvenilir ve optimize bir internet bağlantısı sunmak üzere hizmet sağlayıcılar ile olan bir işbirliği.

Bu hizmet ayrıca, internet gecikme süreleri konusunda uzaktan ölçüm, rota izlemesi, korsan aktiviteler, sızıntılar ve Sınır Geçit Protokolü ile ilgili herhangi bir yanlış konfigürasyona karşı uyarı gibi hizmetler de sağlıyor.  

DE-CIX bu hizmeti, bünyesinde Microsoft SaaS Hizmetleri ile ilgili kullanıcı deneyimini. zenginleştirmek için bağlanan kurumlar bulunan Internet Servis Sağlayıcılar ve büyük ölçekli kurumlar için kurumsal bağlantı yaratmak üzere kendi global altyapı sistemini kullanarak sunuyor.

Bosch’tan yeni Ticari Genel Müdürü ataması!

Azure Eşleştirme Hizmeti; yüksek kullanılabilirlik ve bant genişliği ile düşük gecikme süresi gibi faydalarla birlikte Microsoft ağına özel, kontrollü, güvenli ve doğrudan bağlantılar sunuyor.

DE-CIX

Microsoft hizmeti, Apollon altyapısı ile birlikte Kuzey Amerika ile Avrupa’daki ve Microsoft’un bağlı olduğu Orta Doğu’daki tüm DE-CIX lokasyonlarında erişme hazır durumda. 

DE-CIX, dünya genelinde 18 ana lokasyonda Internet Değişim Noktaları’nı yönetiyor. DE-CIX Frankfurt, en yoğun trafikte saniyede 7.5 terabit’ten fazla internet tarfiği ve 900’den fazla bağlı ağ ile dünyanın. lider İnternet Değişim Noktası. Her lokasyonda, veri paketlerinin en hızlı ve en uygun maliyetle alıcısına ulaşmasını ulaşmasını. sağlamak üzere Internet Servis Sağlayıcıları, ağ operatörleri, içerik dağıtım ağları ve kurumlar eşleştirme yaparak veri trafiğini dönüştürebiliyor.