Dead Space 2 Remake ve Dead Space 3 Remake İster misiniz?

Dead Space Remake, kısa süre oyun severlerin beğenisine sunuldu ve olumlu yorumlarla karşılaştı. Hayatta kalma – korku türündeki yapım, şu an milyonlarca oyuncunun vakit geçirdiği bir oyun. Peki bu oyunun ardından Dead Space 2 ve 3. oyun için de remake sürümlerin gelmesini ister misiniz? Görünüşe göre EA Games, bu yönde düşüncelere sahip.

EA Games, Dead Space Remake’in olumlu yorumlar almasının ardından harekete geçti ve oyun dünyasından bazı seçkin isimlere anketler yollamaya başladı. Bu anketlerde, 2 ve 3 numaralı oyunlardan söz ediliyor ve deniyor ki…

“Tıpkı Dead Space Remake gibi Dead Space 2 ve 3’ün de remake sürümleriyle ilgilenir miydiniz?”

Aslında pek çok oyuncu, şimdiden devam oyunlarının da remake sürümlerinin gelmesine sıcak bakıyor. DS2, serideki en iyi oyunlardan bir tanesiydi. DS3 de başarılı bir oyundu, ama bir nebze beklentileri karşılayamamıştı. Dolayısıyla remake sürümü yapılırsa, bu kez daha dikkatli davranılarak “o asıl beklenen oyun” da ortaya çıkarılabilir.
Bakalım günün sonunda EA Games’ten nasıl açıklamalar gelecek…

Dead Space Remake’in PC sürümü, Steam’de satışta

Oyunun normal sürümü, 1000 TL karşılığında satın alınabilir. Eğer Deluxe Edition satın almak isterseniz, bu kez 1200 TL ödemeniz gerekiyor.

“Deluxe Edition’ın içinde neler var?” diyorsanız…

“Beş özel kozmetik ögesini (üç Eşsiz Suit ve iki Suit Dokusu) içerir. USG Ishimura’daki korkunç tehlikeler karşısında hayatta kalırken en iyi şekilde görünmek için ihtiyacınız olan her şey bu sürümde.”

İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Peki Remake sürüm ile orijinal Dead Space arasında, içerik anlamında farklar var mı?” diyorsanız, buna da “Evet” cevabını verebiliriz. Örneğin, bu yeni oyunda alternatif bir final de var.

Dead Space 2 Remake ve Dead Space 3 Remake İster misiniz?

Dead Space Remake’in bazı inceleme puanlarını tekrar paylaşmak gerekirse…

EGM – 100
GamingBolt – 100
Windows Central – 100
VG247 – 100
Gamespot – 90
IGN – 90
Comicbook.com – 90
Screen Rant – 90
GamesRadar+ – 90
Game Informer – 90
Hardcore Gamer – 90
Shacknews – 90
Destructoid – 85
PCGamer – 84
Wccftech – 80
Telegraph – 80

İlgili Haberler

>> Renk Değiştirebilen Telefonu Gördünüz mü? Adeta Bukalemun Gibi!