DenizBank ile Hepsiburada anlaştı! Alışverişte anında kredi kullanabileceksiniz!

DenizBank ile Hepsiburada el sıkıştığını duyurdu. Bu ortaklık sayesinde alışveriş sırasında anında kredi çekebileceksiniz.

DenizBank ile Hepsiburada, Türkiye’de hem tüketicilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak hem de ekonomiye değer sağlamak üzere güçlerini birleştirdi.

Buna göre DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın Türkiye’nin 81 ilindeki tüm tüketiciler, A’dan Z’ye tüm gereksinimleri için ihtiyacın oluştuğu anda, Hepsiburada platformu veya mobil uygulaması üzerinden anında online kredi kullanabilecek.

Online alışverişte kredi ihtiyacına hızlı, basit ve pratik çözüm

Tüketiciler, herhangi bir ek ücretin söz konusu olmadığı, hızlı, basit ve pratik müşteri deneyiminin sunulduğu iş birliği ile Hepsiburada üzerinden. 750-15.000 TL arasındaki alışveriş sepetlerini oluşturduktan sonra harcamaları için DenizBank tarafından 7 gün 24 saat sunulan Online Alışveriş Kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.

  • DenizBank müşterisi olan kullanıcılar, kredi başvurularının onaylanmasının ardından kredi. evraklarını online ortamda onaylayarak kredi imkânından anında yararlanabiliyor.
  • İlk defa DenizBank müşterisi olacak kullanıcılara için ise kredi cevabının anında verilmesinin ardından, gerekli evrakların ve imzaların alınabilmesi için adreslerine kurye randevusu atanıyor. Bununla birlikte alışveriş kredisine ait dokumanlar online ortamda kolayca tüketicinin. kendisi tarafından onaylanabiliyor.
  • Ek olarak, DenizBank’tan ilk kez kredi kartı çıkararak alışverişlerini gerçekleştiren tüketicilere de ilk iki alışverişte 50’şer TL indirim sunuluyor.

Sıfır Faiz ile bütçe dostu alışveriş imkanı

Online Alışveriş Kredisi kapsamında Hepsiburada’da oluşturulan sepette seçili ürünlere uygulanan 12 aya kadar vade farksız; “0 faiz” fırsatı müşterilerin bütçelerindeki yükü azaltıyor. 60 aya kadar yapılan vadelerde ise Denizbank tarafından Hepsiburada müşterilerine özel sunulan avantajlı ödeme planları ile alışveriş için ihtiyaçları erteleme dönemi sona eriyor.