Hepsiburada Efsane Teslimat Servisi Büyük Hız Sunacak: Ondan Hızlısı Mezarda

Türkiye'nin e-ticaret devi

Hepsiburada efsane teslimat servisi bugünlerde kullanıma sunuluyor. Özellikle son dönemlerde kargo işlemlerinde hız çok önemli noktaya ulaştı. Peki bu hizmet nasıl bir hız sunacak?

Hem Türkiye’de hem de dünyada e-ticaret platformları giderek çoğalıyor. Sayıları her geçen gün azalmanın tam aksine ciddi bir biçimde yükseliyor. Elbette bununla birlikte kargo hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Her geçen yıl kargolama işlemleri için gelen talep en az yüzde 30 oranında artış gösteriyor.

Hem e-ticaret sistemleri hem de kargo şirketleri çoğalırken hız aynı seviyede büyümüyor. Özellikle Türkiye’de kargosu geç geldiği için ciddi sorunlar yaşayan insanlar var Hepsiburada platformu durumun farkında olduğu için yeni bir önlem alma kararı aldı. Şirket yepyeni bir kargo sistemi kuruyor.

Hepsiburada efsane teslimat servisi 24 saat garantisi sunuyor

Gelen son detaylara göre Hepsiburada platformu tarafından sunulacak olan yeni servis 24 saat içerisinde kargonuzu size ulaştıracak. Kulağa biraz imkansız gibi görünse bile bu aslında mümkün. Kargolama sistemleri daha sıkı ve disiplinli bir şekilde yapılırsa bu zor olmayacaktır.

Hepsiburada efsane teslimat

Geçtiğimiz günlerde Amazon çok ileri düzey bir kargo sistemine sahip olduğunu göstermişti. Almanya’daki bir ürün Amazon aracılığıyla İstanbul’daki bir kişiye sadece 24 saat içerisinde iletildi. Ülkeler arası kargonun bile böylesine hızlı iletilmesi ulusal şirketlerin bunu yapabileceğini gösteriyor. Normal şartlarda bir ülkeden başka bir ülkeye gönderilen kargolar en az bir hafta bekliyor.

Efsane teslimat hizmeti her yere yayılacak

Hepsiburada platformu tarafından bir süredir Hepsijet sistemi devam ettiriliyordu. Yalnızca 24 saat içerisinde bu sistem teslimat garantisi veriyordu. Yeni sistem ile birlikte bu tüm Türkiye tarafından kullanılır hale gelebilecek. Ancak şimdilik sadece belirli ürünlerde ve şehirlerde bu sistem kullanılabiliyor.

Kargo hızı arttıkça müşteri memnuniyeti aynı oranda büyüyecektir. Böyle bir durumda karlı çıkanlar e-ticaret siteleri ve kullanıcılar olacak. Peki siz e-ticaret siteleri tarafından sunulan kargo hızından memnun musunuz?

İlgili Haberler:

>> HepsiBurada Uçak Bileti Satmaya Başlayacak İşte Kurdukları Yeni Platform

>> 3 Milyar Kargo Teslim Edilemedi: Kargo Şirketleri Büyük Kriz İle Karşı Karşıya