E-fatura İçin Gereken Çözümler A’dan Z’ye CordisNetwork’te


CordisNetwork, GİB’den aldığı özel entegratör belgesiyle müşterilerine e-Fatura hizmetinde avantajlar sunuyor.

Cardtek Group’un ödeme sistemleri sektöründe onaylı servis sağlayıcı şirketi CordisNetwork, güvenlik, sistem işletim ve operasyon konusundaki yüksek deneyim ve ileri teknoloji alt yapılarını, e-fatura hizmeti konusunda da müşterilerine avantajlı şekilde sunuyor.

CordisNetwork ve FIT Solutions tarafından kurulan e-fatura alt yapısı, sistemin kesintisiz ve yüksek hızla çalışmasını,  birçok muhasebe ve ERP yazılımına hazır ve kolay entegrasyonunu sağlıyor. Kuruma özel fatura tasarımları oluşturabilen sistem, fatura saklama,  ayrıntılı sorgulama,  7/24 destek ve sistem izleme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

CORDISNETWORK

E-fatura sistemine kayıtlı firma sayısı 4 yılda 10 kattan fazla artacak

Cordis Network Genel Müdür Yardımcısı Hasan Murat Yağcı, şu anda e-fatura sistemine kayıtlı firma sayısının 30.000 olduğunu ama 2018’de bu sayının 400.000’e ulaşacağını tahmin ettiklerini belirtiyor. “Böyle gelişime açık bir sektörden bahsediyoruz. Ayrıca 2018’deki fatura işlem sayısı ortalama 2.4 milyar adet olacak ve bu tür işlemlerin %60’ı da özel entegratörler tarafından sağlanacak.”

Yağcı, e-fatura uygulamasına geçen şirketlerin bu hizmetleri özel entegratörlerden almasının birçok faydası olduğundan bahsediyor. “Öncelikle firmalar yazılım ve donanım gibi altyapı maliyetlerinden kurtulmuş olacaklar. Bunun dışında şirketlerin bu sistemle 7/24 ilgilenecek deneyimli ve her türlü sorunu vakit geçirmeden çözebilecek yetkinlikte personele ihtiyaçları olacak. Tüm bu ihtiyaçlar CordisNetwork’ün güçlü altyapısı ve konusunda uzman çalışanları tarafından yerine getiriliyor. Denetime tabi güvenlikli işletim sisteminin şirketler tarafından kurulması da ayrı bir harcama kalemi, ancak bunu da CordisNetwork olarak müşterilerimize sağlıyoruz. Böylece e-fatura sisteminin A’dan Z’ye işletilmesi konusunda şirketlere yardımcı oluyoruz.“

CordisNetwork sahip olduğu e-fatura özel entegratör sertifikası ile bankalarla işbirliği yaparak hizmet alıp verdikleri firmalara birlikte çözümler üretiyor, perakende sektöründe de direkt olarak e-faturayı uygulamak zorunda olan tüm firmalara uygun fiyatlandırma ile hizmet sunuyor.

Kişiye Özel Bulut Servisi: ZyXEL NSA325 v2