En Büyük Windows 10 Güncellemesi Bu Hafta Geliyor! İşte Tüm Detaylar

En Büyük Windows 10 Güncellemesi Bu Hafta Geliyor! İşte Tüm Detaylar

Google News Abone Ol

Herkesin merakla beklediği en büyük Windows 10 güncellemesi bu hafta geliyor. Güncellemeleri genellikle yüzüne gözüne bulaştırması ile bilinen Microsoft şirketi, bu sefer son derece iddialı. Firmanın özellikle de Windows 10 konusunda, neredeyse her seferinde hata yapması kafalarda soru işareti yaratıyordu. Şimdi ise büyük değişikliklerle yeni bir güncelleme geliyor.

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden bir tanesini sahip olan Microsoft, aylardır yeni bir güncelleme üzerine çalışıyor. Bu güncellemenin uzun sürmesinin nedeni ise çok farklı özellikler getirecek olması. Normal şartlarda, şirketin güncellemeleri, daha çok güvenlik ile sınırlı kalıyor Bu seferki güncellemede, güvenlik ile beraber ekstradan çeşitli yazılımsal değişiklikler yapılacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yenisinde nelerin değişeceğine bir göz atalım.

En büyük Windows 10 güncellemesi için geri sayım başladı

Katlanabilir akıllı telefon modelleri de üretmeye başlayan Microsoft, şimdilerde bütün yoğunluğunu yeni işletim sistemine verdi. Özellikle de onun çıkarmış olduğu sorunları gidermesi yüzünden yeni güncellemelere yer veremeyen firma, bu sefer oldukça iddialı. Ayrıca en büyük Windows güncellemesi beraberinde oldukça yeni özellikler getirecek. Sizler için bu özellikleri sıralamak gerekirse;

en büyük Windows 10 güncellemesi

  • Internet Explorer ve Microsoft Edge kullanırken güvenliğin artırılması
  • Fare, klavye veya ekran kalemi gibi giriş aygıtlarını kullanırken güvenlik önlemlerinin çoğaltılması
  • Kullanıcı adlarını ve şifreleri doğrulama sistemleri
  • Microsoft Xbox kullanırken güvenliğin artırılması
  • Windows temel işlemleri gerçekleştirdiğinde güvenliği artırmak
  • En büyük Windows 10 güncellemesi dosyaları saklamak ve yönetmek için daha hızlı sistem
  • Microsoft Office ürünlerini kullanırken güvenliği artırmak

Android UYARI: Bazı Google Play Store Uygulamaları Büyük Risk Taşıyor ve Telefonunuzda Olabilir

Tüm bunlar kullanıcıların çok daha işlevsel ve özel bir deneyim yaşamasını sağlayacak. Şirketin son güncellemesinde de ciddi ölçüde güvenliğe önem vereceği söyleniyor. Özellikle de son dönemlerde artan güvenlik ihlalleri firmayı böyle bir önlem almaya itti. Güncellemenin bütün cihazlara yayıldığı duyurulduğunda, web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak büyük Windows 10 güncellemesi manuel yapılabilecek. Başlangıç>Ayarlar>Güncelleme bölümünü kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak şirket zaten herkese otomatik olarak gönderecek. Güncellemeyi aldıktan sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


CEVAP VER