Epic Games 153 TL’lik Oyun Dağıtıyor: Tıkla İndir (Video)

Epic Games bedava oyunu

Epic Games 153 TL’lik oyun dağıtacak bu oyunların birçok kişi tarafından indirileceği tahmin ediliyor. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Dünyanın en büyük oyun platformları içerisinde yer alan Epic Games düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtıyor. Böylece kullanıcıların oyun keyfini doyasıya yaşamaları isteniyor. Her hafta dağıtılan bu oyunlar bu hafta da kullanıcıları memnun etti.

Epic Games 153 TL’lik oyun: Horizon Chase Turbo

Son derece sade ve temel bir oyun arayüzü sunan Horizon Chase Turbo, birçok kişi tarafından oynanıyor. Bu oyunun özellikle retro bir görüntü sağlaması nostalji sevenler için son derece önemli. Ayrıca sistem gereksinimlerine bakıldığında temel düzey olduğu görülüyor.

  • İşletim sistemi olarak Windows 7 yeterli olacaktır.
  • Bellek bakımından 4 GB RAM.
  • İnternet bağlantısı ve 800 MB kullanılabilir alan.
  • GeForce 8000 Serisi ya da dengi bir donanım.
  • İşlemci olarak Intel core i5 öneriliyor.

Bu donanımlar en temel bilgisayarlarda bile bulunabiliyor. Epic Games genellikle ücretsiz oyun dağıtacağı zaman tüm bilgisayarlara indirilebilmesini istiyor. Bu nedenle düşük donanım talep eden oyunlara da yer veriliyor.

Sonic Mania oyununu ücretsiz indir

Dünyanın belki de en ilginç ve dikkat çekici karakterlerinden Sonic, karşımıza retro bir oyun olarak çıkıyor. Bu oyun sayesinde nostalji sevenler büyük oranda tatmin olacak. Sonic Mania oyununda HD çözünürlük imkanı sunuluyor. Yani hem nostaljik bir oyun hem de HD çözünürlük gibi seçenekler var. Bunlar genellikle her oyun platformu tarafından kullanıcılara sunulmaz.

Oyunun sistem gereksinimlerine bakıldığında yine karşımıza iç açıcı bir tablo çıkıyor.

  • İşletim sistemi Windows 7 yeterli olacaktır.
  • Depolama için 400 MB kullanılabilir alan.
  • DirectX 9.0c uyumlu 256 MB bellek ile ekran kartı.
  • Intel core 2 Duo işlemci.

Bilgisayar donanımları en az bu seviyede olanlar kolay bir şekilde oyunu indirerek oynayabilir. Bu bağlantıdan indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Epic Games ile ilgili her hafta yeni bir bedava oyun haberi yayınlanıyoruz. Bizi takipte kalırsınız bu oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cyberpunk 2077 DLSS 2.2 ile Çalışabiliyor: İşte Yöntemi Burada

>> Premier DC Veri Merkezi ve DE-CIX iş birliği ile minimum gecikme mümkün