Epic Games Bedava Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor (Son Tarih: 2 Aralık)

Epic Games bedava oyun

Epic Games bedava oyun kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Uzun bir süredir bu platform kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde oyun dağıtmaya çalışıyor. Hadi gelin bu haftanın ücretsiz oyunlarına ve diğer detaylara birlikte göz atalım.

Oyun platformları içerisinde önemli bir yere sahip olan Epic Games kullanıcı sayısını artırmaya çalışıyor. Ayrıca kendi topluluğu ile etkileşimini uzun süreli devam ettirmeye gayret gösteriyor. Her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtıp kullanıcıların gönlünü fethetmeye çalışıyor.

Bu haftaki oyunlar 2 Aralık 2021 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde veriliyor. Kampanya sadece 7 gün ile sınırlı. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanız yararınıza olacaktır.

Epic Games bedava oyun: Thehunter: Call of the Wild

Bu oyun eşli, çok oyunculu ve tek oyunculu olarak oynanabiliyor. Güçlü bir avcılık deneyimi yaşatacak olan oyun birçok kişi tarafından sevilerek oynanıyor. Simülasyon tabanlı bir oyun olması onu ön plana çıkarıyor.

Epic Games bedava oyun

Bu oyunu oynamak için bilgisayarınızın bazı minimum sistemlere sahip olması gerekiyor.

  • Depolama bakımından en az 60 GB.
  • İşlemci bakımından i3-4170.
  • İşletim sistemi bakımından 64 bit.
  • Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1 GB.

Bu özelliklere sahip bir bilgisayar, oyunu oynamanızı sağlayacaktır.

İkinci ücretsiz oyun: Antstream – Epic Welcome Pack

Bu oyun birçok farklı mod destekliyor. Çok oyunculu, eşli veya tek oyunculu oynayabilirsiniz. Meydan okumalara dayalı turnuvaların düzenlendiği bu oyun dikkat çekiyor. Ayrıca oyun içerisinde kullanılan Gem isimli bir para var. Her turnuvadan sonra paranızı arttırabilirsiniz.

  • Bellek: 2GB
  • Depolama: 180 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3

Minimum bu özelliklere sahip bir bilgisayar ile oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Herhangi bir kasıntı yapmayacaktır. Tüm bu oyunları Epic Games ana sayfası üzerinden indirebilirsiniz.

Peki sizce platform tarafından düzenli olarak dağıtılan hediyeler kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor mu? Konuyla alakalı fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> 100 TL’lik Oyun Bedava Dağıtılıyor: Evet Yine Epic Games

>> eFootball PES En Sevilen Oyun Olarak Göze Çarpıyor. Bakın Detaylar Neler…