Epic Games Bedava Oyun Kampanyaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor (9 – 16 Aralık)

Epic Games bedava

Epic Games bedava oyun kampanyaları yapmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda bu kampanyaların büyük bir etki yarattığı biliniyor. Hadi gelin bu haftanın bedava oyunlarına birlikte bakalım.

.

Oyun tutkunları neredeyse her saat bilgisayar başında vakit geçirmek istiyor. Ne kadar oyun oynarlarsa oynasınlar onlara bir türlü yetmiyor. Epic games oyun tutkunlarını cezbedecek yeni tekliflerle gelmeye devam ediyor. Şirket pandemi süreci nedeniyle eve kapanan oyunculara bedava oyunlar dağıtıyordu. Şimdi ise bunu devam ettiriyor.

Ortaya çıkan son detaylara göre platform bu hafta 2 oyunu daha ücretsiz hale getiriyor. Bu oyunlar kullanıcılar tarafından beğenilen oyunlar içerisinde yer alıyor.

Epic Games bedava oyun: Prison Architect

Platform tarafından sunulan ilk oyun Prison Architect oldu. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda hapishaneden kaçış oyunları ücretsiz hale getirilmişti. Steam üzerinden 50 TL’ye satılan yeni bir oyun yine hapishane ile ilgili. Prison Architect ile birlikte oyuncular hiçbir ücret ödemeden bu oyunu satın alabiliyor.

Prison Architect

Oyunu kısaca anlatmak gerekirse her oyuncu bir hapishaneye sahip. Bu hapishanede sorumlu olacak kişi sizsiniz genel idareden sorumlu olduğunuz için tüm işlerle ilgilenmeniz gerekiyor. Memnuniyet seviyesi, güvenlik seviyesi ve hapishanedeki şiddet oranı dikkat etmeniz gereken detaylar içerisinde yer alıyor.

Godfall: Challanger Edition

Bu oyun yine en çok beğenilenler içerisinde yer alıyor. Epic Games Store üzerinden 69 TL fiyat ile satışa sunulmuştu. Şimdi ise ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Bu oyunda 3 tane oyun sonu karakteri ile birlikte 3 farklı görevi tamamlamanız gerekiyor. Fakat bu oyun ile ilgili kısa bir detay var.

Oyunun ücretsiz sürümü aslında tam sürüm değil. 15 dolar ödeyerek tam sürüm alabilirsiniz. Fakat ücretsiz olarak verilen oyunun sürümü neredeyse tam sürüm ile aynı. Her iki oyun da 9 ile 16 Aralık tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Haftalık olarak Epic Games tarafından dağıtılan ücretsiz oyunları duyurmaya devam ediyoruz, bizi takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Devam Ediyor (3 – 9 Aralık)

>> Android Bedava Uygulama ve Oyun Dağıtıyor: Tıkla İndir

. . . . .