Epic Games Bedava Oyun Haftası: İşte Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games bedava

Epic games bedava oyun haftası ile kullanıcılarını tatmin edecek. Özellikle son dönemlerde ücretsiz oyunlar sayesinde kullanıcıların platforma tam not verdiğini görüyoruz.

Oyunlar günlük hayatımızda her zamankinden daha büyük bir öneme sahip. Özellikle pandemi sonrasında oyunların önemi çok daha fazla arttı. Zaman geçirmenin en keyifli yöntemlerinden bir tanesi olan oyun oynamak aynı zamanda pahalı bir aktivite.

500 milyon kullanıcı sayısı ile büyümeye devam eden bu platform bedava oyunlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdilerle yeni bir oyun daha bedava olarak kullanıcılara dağıtılıyor. Tüm bunlara ek olarak Epic Games bir tane de oyun içi hediyeler verecek.

Epic games bedava oyun kampanyası

Shop Titans oyunu bu hafta hediye verecek. Eğer bu hafta içerisinde kayıt olur ve bir hafta içerisinde 8. seviyeye ulaşmayı başarırsanız size birçok hediye verilecek.

Epic games bedava oyun

  • Taslak: Ağızda Köpüren İksir
  • Dekor: Yiğitlik Sancağı
  • Dekor: Lanetli Tapınak
  • Dekor: Lamalı Pinyata
  • Tüccar özelleştirmesi: Emektar Kazma
  • Taslak: Şampiyonun Gece Nöbeti
  • Taslak: Tanto Suikast Hançeri
  • Taslak: Geri Dönüştürücünün Kazması

Shop Titans oyunu için minimum Windows 7 işletim sistemine ihtiyacınız var. Ayrıca 3 GB RAM ve 1 GB depolama işinizi görecektir.

Tannenberg oyunu ücretsiz oluyor

Tannenberg en beğenilen oyunlar içerisinde yer alıyor. Özellikle son dönemlerde bu oyunun popülerliği daha fazla arttı. Aksiyonun üst seviyelere ulaştığı bu oyun ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Minimum sistem gereksinimleri ise zorluk yaşatmayacaktır. Epic games bedava oyun haftası kapsamında dağıtılan oyunlar genellikle düşük sistem gereksinimleri istiyor.

Windows 8 işletim sistemi bu oyun için yeterli olacaktır. Intel CPU Core i5 ve RAM 16 GB bu oyun için iyi bir ortam sağlayacaktır. Epic Games ana sayfası üzerinden “Mağaza” seçeneği ile şimdi ücretsiz olan oyunları indirebilirsiniz. Bu oyunlarla ilgili deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Epic Games 130 TL Dağıtıyor: Yapmanız Gerekenler Çok Basit

>> Epic Games Bedava Oyunu Bakın Hangisi Oldu: Değeri 77 TL’ydi