Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: 2 Yeni Oyun Var!

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: 2 Yeni Oyun Var!

Epic Games 15 gün ücretsiz oyun
Google News Abone Ol

Epic Games ücretsiz oyun projesi, son dönemlerde en fazla talep gören ve dikkat çekenler arasında yer alıyor. Şimdilerde 2 yeni oyun daha ücretsiz sunuluyor.

Son zamanların en bonkör oyun platformu olarak da bilinen Epic Games, oyunları bedava dağıtmaya devam ediyor. Bazen yaptığı kampanyalarla, “Epic Games çıldırdı” bile dedirten şirket, aynı tavrı sürdürmeye devam ediyor. Bugüne kadar yapılan açıklamalarda, en fazla 2020 yılı başlarında kampanyaların biteceği söyleniyordu. Ancak ortaya çıkan son gelişmeler durumu biraz daha değiştirdi.

Epic Games ücretsiz oyun etkinlikleri devam ediyor

Oyun platformları genellikle kullanıcı sayısını mümkün olan en üst düzeye çıkarmaya çalışır. Bu sayede hem kendi topluluğunu geliştirir hem de oyun satışlarında önemli gelişmeler yaşanır. Epic tarafından izlenen strateji de tam olarak bu. Uygun fiyatlı oyunlar ile birlikte çok daha fazla kişi buralara yönelebiliyor.

Sıra geldi yeni bedava oyunların hangileri olduğuna. İlk oyun, “Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands” olarak bilinen son derece zevkli bir tür. 

Oyunun konusu: Herşey, zengin sanayici Oswald Mandus’un 1899 yılında yaşadığı korkunç hikaye etrafında dönüyor.

Oyunun kaplayacağı alan: Oyun son derece geniş bir hikayeye sahip olduğu için 5 GB boyutuna sahip.

Epic Games ücretsiz oyun bedava veriliş tarihleri: Bu oyun 22.10.2020 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Kingdom New Lands ücretsiz

Ücretsiz bir şekilde verilecek diğer oyun ise “Kingdom New Lands” olacak. Uzak mekanlara gidip yeni yerler keşfet isteyen bir kralın hikayesi anlatılıyor

Oyunun kaplayacağı alan: Bu oyunu alanların en az 1 GB boşluğa ihtiyacı olacak.

Oyunun ücretsiz olacağı süre: 22.10.2020’ye kadar bu oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Epic Games son zamanlarda oldukça büyük avantajlar sunuyor. Toplam satış fiyatı 52 TL olan bu oyunlar, kullanıcılar için keyifli vakit geçirmenin anahtarı. Epic Games ücretsiz oyun etkinlikleri uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Şirketin ana sayfası üzerinden arama kısmına oyunları yazarak ücretsiz indirebilirsiniz. Yukarıda videolar ile birlikte tanıtılan ücretsiz oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Playstation 5 vs Playstation 4: İşte İlk Karşılaştırmalı Sonuçlar…

>> Assassins Creed Valhalla PC sistem gereksinimleri açıklandı!


CEVAP VER