Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı: Bu Hafta Hangi Oyunlar Bedava Verilecek (Video)

Epic Games bedava oyun

Dünyanın en büyük oyun şirketleri arasında yer alan Epic Games ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Yeni yıl ile birlikte kampanyaların hızı da artmaya başladı. İşte bu hafta bedava verilecek oyunlar.

Pandemi süreci ile birlikte oyunlara olan talep çok ciddi ölçüde artış gösterdi. Bunun farkında olan büyük oyun firmaları yeni kararlar aldı. Mesela Epic Games neredeyse 8 aydır düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtıyor. Üstelik dağıtılan bu oyunlar sadece düşük fiyatlı oyunlar değil. Bazen gerçekten de oldukça yüksek fiyatlarda oyunlar dağıtılabiliyor.

Platform tarafından yapılan açıklamaya göre 18 Şubat 2021 tarihinden itibaren 2 farklı oyun ücretsiz bir şekilde satışa sunulacak. Seçilen oyunlar herkesin büyük bir zevkle oynadığı yapımlar.

Epic Games ücretsiz oyun kampanyası: Absolute Drift

Uzun bir süredir piyasada olan Absolute Drift sakin ve sade oyun arayanlar için büyük bir fırsat sunuyor. Oyun ile alakalı detaylara bakıldığında üç farklı drift alanının yer aldığı görülüyor. Oyunu oynaması son derece basit diyebiliriz. Bu drift alanlarında aracı dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Peki bu oyun için minimum sistem gereksinimleri ne olmalı?

 • 2 GB RAM
 • 2.2 GHz Çift Çekirdek
 • 512 MB ekran kartı
 • 350 MB depolama alanı
 • Windows XP

  Bu sistemlere sahip olmanız halinde oyun oynayabilirsiniz. Epic Games ücretsiz oyunlar elbette sadece bununla sınırlı değil.

Epic Games RAGE 2

Oldukça ilginç bir konuya sahip olan RAGE 2 Epic Games tarafından bedava veriliyor. Bu oyunda bir asteroid dünya yaşamının yüzde 80 gibi bir bölümünü yok ediyor. Çetelerin ve diğer düşmanların arasında hayatta kalmanız gerekiyor. Bu oyunun da son derece eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Epic Games ücretsiz oyun kampanyası

 • Nvidia GTX 780 3GB veya AMD R9 280 3GB ekran kartı.
 • 8 GB RAM.
 • 50 GB kullanılabilir alan.
 • Intel Core i5-3570 işlemci.

  Bu sistem özellikleri bulunması gereken en düşük sistemler. “Epic Games ücretsiz oyun kampanyası” ile bu 2 oyunu bedava alabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> İnternette en çok arananlar ortaya çıktı: İşte merak edilen detaylar

>> Call Of Duty Hatası Can Sıkmaya Devam Ediyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here