Epson GP Serisi ile Nokta Vuruş Dayanıklılığı Inkjet Teknolojisi Avantajıyla

Nokta vuruş teknolojisine daha esnek bir alternatif sunan GP Serisi, daha geniş kağıt uyumluluğu ve daha kaliteli baskı gibi özellikleri ile nokta vuruşlu yazıcı dayanıklılığını inkjet avantajlarıyla birleştiriyor.

Nokta vuruşlu yazıcıların aksine, çok işlevli GP Serisi gelişmiş barkodlar, net metin ve fotoğraf baskısında kullanılabilir. Parlak kağıt ve etiketler dahil çeşitli kağıt tipleriyle kullanılabilen modelden elde edilen baskılar, Epson’un DURABrite Ultra pigmentli mürekkebi sayesinde, su dökülmesi, solma ve bulaşmaya dirençli.

Yüksek hacimli ve performanslı baskı verecek şekilde tasarlanan GP Serisi dayanıklı bir yapıya sahip. Patentli Epson teknolojisi, baskı kafası nozüllerini tozdan koruyor ve GP Serisi’ni yoğun kullanım ortamlarına uygun hale getiriyor.

GP serisinde yer alan GP-C831 modelini 4 renk (Siyah, Cyan, Magenta, Sarı) özelliği ile renkli fiyat etiketi ya da kimyasal etiket gibi pek çok alanda kullanmak mümkün. GP-M831 modeli ise bilet, fatura, laboratuar analiz dokümanı dahil pek çok dokümanın hızlı ve sürekli baskılarında tercih edilebilir.

 Epson-GP-C831-görsel

Kağıt sıkışmasına son

GP Serisi süper taslak modunda dakikada 19,7 sayfaya kadar baskı sağlayabiliyor ve bir hata oluştuğunda otomatik kağıt serbest bırakma özelliğiyle saniyeler içinde kağıt sıkışıklarını temizliyor.

Nokta vuruş ve inkjet teknolojisini bir araya getiren Epson GP Serisi POS yazıcı modeli, sahip olduğu traktör ünitesi ile sürekli formdaki kağıtların kullanımına imkan sağlıyor.

Entegrasyonu kolaylaştırmak için GP Serisi modellerinde; paralel, USB ve LAN 100/10BASE arabirimleri standart olarak bulunuyor.

Esnek, Verimli ve Ölçeklenebilir Eşsiz Bir Çözüm