ESET NOD32 Antivirüs 2022 inceleme: Bilgisayarı Yormayan Antivirüs

Bu videomuzda bilgisayarlarımızı nasıl daha güvenli hale getirebileceğimizden bahsedeceğiz. İncelediğimiz ürünün adı ESET NOD32 Antivirüs 2022 sürümü.

Geçtiğimiz günlerde bizlerin beğenisine sunulan ESET NOD32 2022 antivirüs yazılımını mercek altına alıyor. Kurulum ve kullanım kolaylığı açısından başarılı değerler sunan bu uygulamanın detaylı incelemesini videomuzda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz iki yılda hiç beklemediğimiz bir dönem geçirdik. Daha fazla evlerimize ve ofislerimize kapandık ve dijital dünyanın sunduğu nimetlerden çok daha fazla yararlandık. Önümüzdeki dönemde de dijital dünyada eskisinden çok daha fazla geçireceğiz gibi görünüyor. Bir anlamada dijitalleşmenin altın çağını yaşıyoruz diyebilirim. Bu durum biraz da korkutucu aslında. Eğer kendinizi doğru ellere teslim etmemişseniz dijital dünyada güvende değilsiniz demektir.

Tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de hizmete sunulan ESET’in Yeni NOD32 antivirüs 2022 sürümü Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda kullanılabiliyor. ESET NOD32 Antivirus’ü yüklemek oldukça basit.

Yeni NOD32 antivirüs 2022 sürümü nasıl kuruluyor?

Uygulama kısa sürede bilgisayarınıza kuruluyor. Bu yazılımı isterseniz 30 gün ücretsiz deneyimleyip satın alabilir isterseniz de direk satın alıp tam sürümü etkinleştirebilirsiniz. ESET NOD32 Antivirüs yazılımı ilk kurulduğunda sistemi otomatik olarak taramaya başlıyor. Tabii siz işlerinizi arkada yapmaya devam edebiliyorsunuz. Bu tarama sistem kaynaklarını çok fazla tüketmiyor.

Tabii ki “Potansiyel olarak istenmeyen programları kontrol et” özelliğini etkinleştirirseniz, tarama sırasında alacağınız uyarılar ön bölüme yanşayacak. Bu özelliği etkinleştirmenizi tavsiye ediyorum. ESET NOD32 Antivirüs yazılımının veri dosyaları sistem üzerinde yaklaşık 82 MB’lık sabit disk alanını kaplıyor. Bir güvenlik yazılımı için bu alan çok uygun bir değer. Ayrıca NOD32 şaşırtıcı derecede hafif. Ve bilgisayar üzerinde çalışırken arka planda bizleri rahatsız etmeden tam koruma sağlıyor.

NOD32 Antivirus üzerinde ESET’in kullandığı gelişmiş teknolojiler virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler tarafından gerçekleştirilebilecek sızıntıları sistem performansını düşürmeden veya bilgisayarınızı kesintiye uğratmadan önlemek için yapay zeka kullanıyor.NOD32 Antivirüs 2022

Web : http://BTGunlugu.com

Twitter : http://twitter.com/BTgunlugu

Facebook : https://www.facebook.com/BTGunlugu